Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 21 01:20 | London, Mar 20 23:20 | New York, Mar 20 19:20
Shanghai, Mar 21 07:20 | Tokyo, Mar 21 08:20 | Sydney, Mar 21 10:20

Азаров заявляє, що в наступному році Україна буде спостерігати в ОПЕК

Азаров заявляє, що в наступному році Україна буде спостерігати в ОПЕК
Рейтинг: 0
Голосів: 0
10 листопада 2010 в 14:40 - Роман Зайцев


Азаров заявляє, що в наступному році Україна буде спостерігати в ОПЕК

Прем'єр Микола Азаров заявляє, що в наступному році Україна може стати спостерігачем при організації країн ОПЕК. Про це Азаров розповів, відриваючи засідання уряду в середу.  

За його словами, під час переговорів із генсекретарем Організації країн-експортерів нафти Абдаллой Салемом аль-Бадрі про це було домовлено.

"Генсек ОПЕК позитивно поставився до нашого бажання набути статус країни-спостерігача в ОПЕК. Це питання він пообіцяв винести на обговорення вже на наступній конференції ОПЕК", - сказав Азаров.

Він вкотре повторив про невідповідність нинішнім реаліям формули ціни на російський газ.

До речі, пан аль-Бадрі авторитет підтвердив, що газовий ринок зазнав суттєвих змін за останні роки. В світі вже не пов‘язують ціну на нафту і газ, оскільки з‘явились значні  обсяги сланцевого газу, альтернативних енергоносіїв. Отже формула визначення ціни на російський газ вже не відповідає ринковій кон‘юнктурі", - підкреслив Азаров.

Азаров заявляє, що в наступному році Україна буде спостерігати в ОПЕК


Новини Статті Аналітика
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна закачала у сховища 13 млрд. кубометрів газу Україна закачала у сховища 13 млрд. кубометрів газу Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Азаров їде домовлятись про вільну торгівлю з ЄС Азаров їде домовлятись про вільну торгівлю з ЄС I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті