Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 11:29 | London, Jul 18 09:29 | New York, Jul 18 05:29
Shanghai, Jul 18 17:29 | Tokyo, Jul 18 18:29 | Sydney, Jul 18 20:29

"Нафтогаз" розробляє інвестпроект про створення державної мережі АЗС в Україні

"Нафтогаз" розробляє інвестпроект про створення державної мережі АЗС в Україні
3 листопада 2010 в 14:00 - Роман Зайцев


"Нафтогаз" розробляє інвестпроект про створення державної мережі АЗС в Україні

НАК "Нафтогаз України" розробляє інвестпроект про створення державної мережі АЗС в Україні. Про це журналістам заявив голова правління "Нафтогазу" Євген Бакулін.  "Компанія розробляє інвестпроект про створення державної мережі АЗС. Передбачено створення автозаправних комплексів у всіх регіонах України", - заявив Є.Бакулін.

При цьому він припустив, що одним з джерел нафтопродуктів для майбутньої мережі стане Кременчуцький НПЗ ("Укртатнафта").

За словами Є.Бакуліна, створення госмережі заправок дозволить стабілізувати ситуацію на роздрібному ринку нафтопродуктів в Україні і уникнути цінових стрибків. При цьому глава правління "Нафтогазу" не уточнив, коли планується розпочати будівництво АЗС та обсяг коштів під проект.

"Нафтогаз" розробляє інвестпроект про створення державної мережі АЗС в Україні


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Нафтогаз" знову спробує продати на аукціоні бензин за ціною вище ринкової Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
"Укргазвидобування" витратить 1,3 мільярда на АЗС та нафтобази Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Нафтогаз" вперше продав ОВДП на 5 мільярдів приватному банку Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті