Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 22:12 | London, Jul 21 20:12 | New York, Jul 21 16:12
Shanghai, Jul 22 04:12 | Tokyo, Jul 22 05:12 | Sydney, Jul 22 07:12

"Нафтогаз" обіцяє більше не позичати до кінця року

"Нафтогаз" обіцяє більше не позичати до кінця року
28 жовтня 2010 в 14:30 - Роман Зайцев


"Нафтогаз" обіцяє більше не позичати до кінця року

НАК "Нафтогаз України" не планує до кінця 2010 року залучати кредитні кошти для оплати за газ.  Про це повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" заступник голови правління компанії Юрій Колбушкін в четвер.

"Кредитні кошти залучалися в період закачування газу, зараз закачування закінчена, піде зворотній процес", - сказав він.

За словами Колбушкіна, раніше кредити залучалися виключно для оплати газу, що закачується в підземні сховища, а не для поточної оплати за паливо.

Як повідомлялося, раніше "Укртрансгаз", дочірня компанія НАКу заявила про завершення сезону закачування природного газу в ПСГ.

Станом на 25 жовтня в експлуатованих "Укртрансгазом" 12 ПСГ знаходилося 23720 млн куб. м газу.

У поточному році "Нафтогаз" неодноразово оголошував тендери на залучення кредитів, особливо активно закупівлі почали проводитися з вересня.

"Нафтогаз" обіцяє більше не позичати до кінця року


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
"Нафтогаз України" продав ОВДП на 5 млрд грн "Дельта банку" Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Банки все більше кредитують населення Банки все більше кредитують населення Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті