Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 18 07:20 | London, Aug 18 05:20 | New York, Aug 18 01:20
Shanghai, Aug 18 13:20 | Tokyo, Aug 18 14:20 | Sydney, Aug 18 16:20

"Лукойл" та Івано-Франківська ОДА підписали угоду про співпрацю на 4 роки22 грудня 2010 в 19:56 - Ілона Чіркова


"Лукойл" та Івано-Франківська ОДА підписали угоду про співпрацю на 4 роки

Російська нафтова компанія "Лукойл" та Івано-Франківська облдержадміністрація підписали угоду про співпрацю зі зміцнення промислового потенціалу Івано-Франківської області, збільшення обсягів виробництва та реалізації нафтохімічної продукції як на території регіону, так і за його межами.Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі ТОВ "Карпатнафтохіму", посилаючись на підписану угоду між президентом ВАТ "Лукойл" Вагітом Алекперовим і головою Івано-Франківської ОДА Михайлом Вишиванюком.

Згідно з угодою, "Лукойл" та Івано-Франківська ОДА будуть забезпечувати здійснення всіх необхідних заходів для належної експлуатації новозбудованих сучасних установок з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом (Хікс-М) та з виробництва полівінілхлориду суспензійного (ПВХ-С) в "Карпатнафтохімі" , а також працювати з вирішення питань, пов'язаних з придбанням ліцензії і розробкою Верхнеструтінского родовища кам'яної солі (Рожнятівський район, Івано-Франківська область) для забезпечення сировиною виробництва Хікс-М.

Івано-Франківська ОДА сприятиме компанії "Лукойл" під час реалізації нових інвестиційних проектів зі створення на території області малих підприємств з переробки поліетилену і ПВХ.

Івано-Франківська ОДА також ініціює внесення доповнень і змін до законодавчих актів, які регламентують питання державної підтримки суб'єктів інвестиційної діяльності в частині скасування нарахувань акцизного збору і ввізного мита на піролізну сировину - дизельне паливо і бензин прямогонний, що дозволить "Карпатнафтохіму" відмовитися від використання давальницької схеми переробки цієї сировини.

Зі свого боку, "Лукойл" буде направляти інвестиції на модернізацію діючих і створення нових високотехнологічних і не шкідливих для навколишнього середовища виробництв, буде брати участь у соціальному розвитку міста Калуша, Калуського, Рожнятівського районів та інших територій Івано-Франківської області, реалізації програм з питань освіти , охорони здоров'я, культури і спорту.

Сторони також домовилися співпрацювати в реалізації програм з підготовки спеціалістів та кваліфікованих робітників нафтохімічного профілю, проходження виробничої практики студентів та учнів училищ на базі "Карпатнафтохіму".

Угода про співпрацю діятиме протягом 2011-2014 рр..

Інвестиції Лукойла в нафтохімічне підприємство "Карпатнафтохім" складуть майже 1 млрд. доларів.

"Лукойл" та Івано-Франківська ОДА підписали угоду про співпрацю на 4 роки


Новини Статті Аналітика
АМКУ оштрафував АМКУ оштрафував "Лукойл" на 81,5 тисячі гривень Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Лукойл і Роснафта можуть почати розробку шельфу Чорного моря Лукойл і Роснафта можуть почати розробку шельфу Чорного моря Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Лукойл" візьме участь в розробці шельфових ділянок "Роснефти" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
S&P поліпшило прогноз рейтингу Івано-Франківська S&P поліпшило прогноз рейтингу Івано-Франківська У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Лукойл" продасть дагестанські енергоактиви Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чудеса – там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.

Дені Дідро
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті