Інвестиції.орг

Kyiv, May 23 20:01 | London, May 23 18:01 | New York, May 23 14:01
Shanghai, May 24 02:01 | Tokyo, May 24 03:01 | Sydney, May 24 05:01

"Газпром" не хоче пускати Німеччину до української ГТС

"Газпром" не хоче пускати Німеччину до української ГТС
18 листопада 2010 в 10:00 - Роман Зайцев


"Газпром" не хоче пускати Німеччину до української ГТС

Спільне підприємство "Газпрому" і "Нафтогазу України" є більш реальним варіантом, ніж міжнародний консорціум для модернізації її газотранспортної системи.  Про це заявив глава "Газпрому" Олексій Міллер, повідомляє агентство "Інтерфакс".

"Створення спільного підприємства - необхідний і абсолютно логічний крок у справі розвитку співробітництва компаній. "Газпром" і "Нафтогаз Україна" отримають можливість на взаємовигідних умовах і з максимальною ефективністю реалізовувати конкретні проекти".

"На відміну від багатостороннього консорціуму, безрезультатні розмови про який тривають вже багато років, наше СП стане реальним інструментом ведення бізнесу", - сказав Міллер.

Ідея міжнародного газотранспортного консорціуму була декларована підписаним у червні 2002 року главами трьох країн Леонідом Кучмою, Володимиром Путіним і канцлером Герхардом Шредером спільної заяви про співпрацю у використанні магістральних українських газопроводів.

У 2002 році був створений двосторонній консорціум між "Нафтогазом" і "Газпромом".

Російська сторона припускала, що консорціум створюється для управління існуючою ГТС України та реалізації нових спільних проектів у сфері транспортування природного газу, однак українська сторона наполягала, що мова може йти винятково про нові проекти.

Ні німецькі, ні французькі учасники у консорціуму так і не з‘явилися.

Нагадаємо, міністр палива та енергетики Юрій Бойко і голова правління НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін провели зустріч із головою правління ВАТ "Газпром" Олексієм Міллером.

"Газпром" не хоче пускати Німеччину до української ГТС


Новини Статті Аналітика
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Розвиток інноваційної інфраструктури рибних господарств Херсонської області Розвиток інноваційної інфраструктури рибних господарств Херсонської області Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Першочергові завдання розвитку інноваційної діяльності в Україні Першочергові завдання розвитку інноваційної діяльності в Україні Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу "Нафтогаз" втратить через конфлікт з RUE близько $ 1,1 млрд. та завантажить українську ГТС на найближчі чотири роки ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Німеччина відмовляється від атомної енергетики Німеччина відмовляється від атомної енергетики Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто багато працює, у того не має часу робити гроші!

Рокфелер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті