Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 04:21 | London, Jul 22 02:21 | New York, Jul 21 22:21
Shanghai, Jul 22 10:21 | Tokyo, Jul 22 11:21 | Sydney, Jul 22 13:21

На Донеччині приватні підприємці почали закривати свій бізнес

На Донеччині приватні підприємці почали закривати свій бізнес
19 листопада 2010 в 12:17 - Уляна Роїк


На Донеччині приватні підприємці почали закривати свій бізнес

Сьогодні підприємці простоюють черги у виконкомі і податковій, щоб здати патенти та свідоцтва про держреєстрацію. Після підвищення податків та страхових внесків до пенсійного фонду займатися дрібним підприємництвом стало невигідно.   За словами одного з підприємців, працювати практично не дають, тому що душать податками. Пальне дорожчає, запчастини дорожчають, податки сильно піднялися. А якщо з нового року ще дорожче будуть податки, то багато хто буде закриватися або в йти тінь, або кидати власну справу.

Таких приватних підприємців у відділ реєстрації щодня приходить більше 20 осіб. Люди пишуть заяви, збирають довідки і закривають свій бізнес.

У пенсійному фонді підтверджують: люди дійсно здають патенти і припиняють свою підприємницьку діяльність. Але масових закриттів підприємницької діяльності не спостерігають. Не виключають, що бізнес згортають через збільшення страхових відрахувань до пенсійного фонду. Якщо невигідно, люди не будуть займатися перевезеннями або торгівлею. А працюючим пенсіонерам така робота зарахується. Вони можуть раз на два роки робити перерахунок пенсії.

В.о. обов‘язки начальника управління пенсійного фонду Центрально-Міського району Макіївки зазначає, що сума страхових внесків підприємців сягає 300 гривень.

Оплачувати страхові внески до пенсійного фонду підприємців повинні раз на квартал. Тут не виключають, що в новому році, коли, можливо, бізнесмени почнуть платити підвищені податки, кількість бажаючих закрити свій бізнес значно збільшиться.

 

На Донеччині приватні підприємці почали закривати свій бізнес


Новини Статті Аналітика
Великі платники податків сплатили до Держбюджету України 41 млрд. грн. Великі платники податків сплатили до Держбюджету України 41 млрд. грн. Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Податкова зібрала з українців податків на 1,5% більше ніж минулого року Податкова зібрала з українців податків на 1,5% більше ніж минулого року Переваги власного бізнесу Переваги власного бізнесу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Тігіпко каже, що Україна не повернеться до спрощеного оподаткування Тігіпко каже, що Україна не повернеться до спрощеного оподаткування Необхідні умови для відкриття власного бізнесу Необхідні умови для відкриття власного бізнесу I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
У січні-квітні платники податків сплатили майже 81 млрд. гривень У січні-квітні платники податків сплатили майже 81 млрд. гривень Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Аграріям хочуть ввести податкові канікули Аграріям хочуть ввести податкові канікули Можливість заробити на группон-сайтах Можливість заробити на группон-сайтах I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті