Інвестиції.орг

Kyiv, Nov 18 14:20 | London, Nov 18 12:20 | New York, Nov 18 08:20
Shanghai, Nov 18 20:20 | Tokyo, Nov 18 21:20 | Sydney, Nov 18 23:20

МВФ прогнозує, що в Україні знизиться дефіцит бюджету

МВФ прогнозує, що в Україні знизиться дефіцит бюджету
13 квітня 2011 в 12:40 - Роман Зайцев


МВФ прогнозує, що в Україні знизиться дефіцит бюджету

Міжнародний валютний фонд очікує поліпшення ситуації з дефіцитом держбюджету в найближчі два роки в Україні і Росії, та збільшення профіциту держбюджету в Казахстані.Так, за прогнозами МВФ дефіцит держбюджету України різко знизиться - з 5,8% ВВП в 2010 році до 2,8% в цьому, пише "Дело".

У 2012-2013 році дефіцит очікується на рівні 2,5%. У середньостроковій перспективі очікується, що аж до 2016 року дефіцит держбюджету України буде зберігатися на рівні 2%.

Це краще середньої ситуації у світі. Прогноз заснований на оцінках експертів МВФ, які аналізують фіскальну політику держав.

Що стосується Росії, там також очікується відчутне скорочення дефіциту держбюджету з 3,6% ВВП до 1,6%.

При цьому в подальшому ситуація в Росії буде погіршуватися і до 2016 року дефіцит держбюджету досягне 3,8%.


Якщо прогноз виправдається, це буде найгіршим показником серед великих держав СНД і в 2014-2016 роках нижче середнього показника в світі.

Найкращі перспективи, на думку МВФ - у Казахстану. Там вже з минулого року держбюджет є профіцитним - +1,5% ВВП проти -1,4% у 2009 році. У 2011 очікується, що профіцит зменшиться на 1,8%, а до 2016 року плавно підтягнеться до 2,3%.

Зазначимо у цілому у світі очікуються від‘ємне значення балансу на рівні 5,2% цього року з поступовим зниженням середнього показника до -2,5% ВВП до 2016 року.

Причому, зазначає Карло Котареллі, глава департаменту МВФ, який займається вивчення бюджетно-фінансового стану країн, що ситуація в країнах, що розвиваються буде кращою, ніж у країнах з розвиненими економіками.

І в тих і в інших дефіцити держбалансу будуть поступово знижуватися до 3,5% у розвинених країнах і 1,2% ВВП в країнах, що розвиваються - у цю групу входять Росія, Україна і Казахстан.

Є відмінності і в розрізі країн, які входять в одну групу. "Істотне збільшення дефіцитів, якщо говорити про 2012 році в порівнянні з 2007-му очікується для Японії, Великобританії і США", - підкреслює Карло Котареллі.

МВФ прогнозує, що в Україні знизиться дефіцит бюджету


Новини Статті Аналітика
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Глобальний контроль за глобальними банками Глобальний контроль за глобальними банками Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Акції Акції "Луганськтепловозу" впали на 24,3% ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів МВФ на шляху до реформування МВФ на шляху до реформування Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Наші цілі - це наші мрії, які ми перетворюємо в плани, а потім, використовуючи власні дії - в реальність нашого життя.

Зіг Зіглар
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті