Інвестиції.орг

Kyiv, May 22 14:03 | London, May 22 12:03 | New York, May 22 08:03
Shanghai, May 22 20:03 | Tokyo, May 22 21:03 | Sydney, May 22 23:03

МВФ прогнозує, що в Україні знизиться дефіцит бюджету

МВФ прогнозує, що в Україні знизиться дефіцит бюджету
13 квітня 2011 в 12:40 - Роман Зайцев


МВФ прогнозує, що в Україні знизиться дефіцит бюджету

Міжнародний валютний фонд очікує поліпшення ситуації з дефіцитом держбюджету в найближчі два роки в Україні і Росії, та збільшення профіциту держбюджету в Казахстані.Так, за прогнозами МВФ дефіцит держбюджету України різко знизиться - з 5,8% ВВП в 2010 році до 2,8% в цьому, пише "Дело".

У 2012-2013 році дефіцит очікується на рівні 2,5%. У середньостроковій перспективі очікується, що аж до 2016 року дефіцит держбюджету України буде зберігатися на рівні 2%.

Це краще середньої ситуації у світі. Прогноз заснований на оцінках експертів МВФ, які аналізують фіскальну політику держав.

Що стосується Росії, там також очікується відчутне скорочення дефіциту держбюджету з 3,6% ВВП до 1,6%.

При цьому в подальшому ситуація в Росії буде погіршуватися і до 2016 року дефіцит держбюджету досягне 3,8%.


Якщо прогноз виправдається, це буде найгіршим показником серед великих держав СНД і в 2014-2016 роках нижче середнього показника в світі.

Найкращі перспективи, на думку МВФ - у Казахстану. Там вже з минулого року держбюджет є профіцитним - +1,5% ВВП проти -1,4% у 2009 році. У 2011 очікується, що профіцит зменшиться на 1,8%, а до 2016 року плавно підтягнеться до 2,3%.

Зазначимо у цілому у світі очікуються від‘ємне значення балансу на рівні 5,2% цього року з поступовим зниженням середнього показника до -2,5% ВВП до 2016 року.

Причому, зазначає Карло Котареллі, глава департаменту МВФ, який займається вивчення бюджетно-фінансового стану країн, що ситуація в країнах, що розвиваються буде кращою, ніж у країнах з розвиненими економіками.

І в тих і в інших дефіцити держбалансу будуть поступово знижуватися до 3,5% у розвинених країнах і 1,2% ВВП в країнах, що розвиваються - у цю групу входять Росія, Україна і Казахстан.

Є відмінності і в розрізі країн, які входять в одну групу. "Істотне збільшення дефіцитів, якщо говорити про 2012 році в порівнянні з 2007-му очікується для Японії, Великобританії і США", - підкреслює Карло Котареллі.

МВФ прогнозує, що в Україні знизиться дефіцит бюджету


Новини Статті Аналітика
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Глобальний контроль за глобальними банками Глобальний контроль за глобальними банками Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Акції Акції "Луганськтепловозу" впали на 24,3% ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів МВФ на шляху до реформування МВФ на шляху до реформування Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Той справжній друг, хто приховує наші недоліки від погляду інших людей і відкриває їх нашому власному погляду.

У. Секкер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті