Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 23 06:55 | London, Mar 23 04:55 | New York, Mar 23 00:55
Shanghai, Mar 23 12:55 | Tokyo, Mar 23 13:55 | Sydney, Mar 23 15:55

МВФ може відновити програму кредитування України у липні

МВФ може відновити програму кредитування України у липні




19 квітня 2011 в 08:40 - Роман Зайцев


МВФ може відновити програму кредитування України у липні

Міжнародний валютний фонд може відновити програму кредитування України у липні, коли Києву нададуть два транші позики на суму 1,6 млрд. доларів кожен.

Про це заявив віце-прем‘єр Сергій Тігіпко у кулуарах засідання МВФ і Світового банку у Вашингтоні, передає ВВС.

Тігіпко висловив упевненість, що до липня Україна виконає всі зобов‘язання, які вона взяла на себе в межах угоди з МВФ про відкриття для Києва кредитної лінії на суму понад 15 мільярдів доларів.

"Якщо ми виконаємо усі зобов‘язання, які взяла на себе Україна, тоді, в принципі, ніщо не стане на заваді, аби вже в липні Рада директорів (МВФ) ухвалила виділити нам навіть два транші", - сказав він.

За словами Тігіпка, в нинішніх умовах глобальної економічної нестабільності для України було б великим ризиком залишитися без фінансової підтримки МВФ.

Віце-прем‘єр зазначив, що лише 2011 року Україні потрібно буде 3,2 млрд. доларів на поповнення валютних резервів Національного банку, які в минулі два роки зменшилися, бо за їхній рахунок покривався дефіцит державного бюджету, що сягнув 15% ВВП.

Як відомо, Україна не вклалася в крайній термін, наданий МВФ для здійснення пенсійної реформи, що передбачає низку непопулярних серед населення кроків, як от поступове підняття пенсійного віку для жінок із 55 до 60 років.

Інша вимога Міжнародного валютного фонду - підняття цін на газ для населення до економічно обґрунтованого рівня - також викликала несприйняття в суспільстві і досі реалізована частково.

Український уряд заявив цього місяця, що чергова місія МВФ почне працювати в Києві у травні.

МВФ може відновити програму кредитування України у липні


Новини Статті Аналітика
Рада Асоціації Рада Асоціації "Фондове партнерство" звернулась до ДКЦПФР з проханням відновити обіг цінних паперів 12 емітентів Інновації як основа конкурентоспроможності підприємства Інновації як основа конкурентоспроможності підприємства Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Євросоюз може відмовити Україні в кредиті через МВФ Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Огляд ринку банківських депозитів в Україні в січні Огляд ринку банківських депозитів в Україні в січні
МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції МВФ не має наміру припиняти допомогу Греції Головна проблема банківської системи - боржники, які прикриваються депутатськими значками Головна проблема банківської системи - боржники, які прикриваються депутатськими значками Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader Підсумки понеділка від інтернет-брокера iTrader
Греція може не отримати наступного траншу фінансової допомоги від МВФ Греція може не отримати наступного траншу фінансової допомоги від МВФ НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро Сербія хоче попросити у МВФ допомоги у 1 мільярд євро МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті