Інвестиції.орг

Kyiv, May 21 21:39 | London, May 21 19:39 | New York, May 21 15:39
Shanghai, May 22 03:39 | Tokyo, May 22 04:39 | Sydney, May 22 06:39

Росіяни купують Донецький електрометалургійний завод16 травня 2011 в 11:40 - Роман Зайцев


Росіяни купують Донецький електрометалургійний завод

Російська металургійна група "Мечел" купує Донецький електрометалургійний завод за 537 мільйонів доларів. Оперативний контроль над підприємством "Мечел" отримала ще в 2010 році, але перевести акції ДЕМЗ на свій баланс їй не дозволяли зобов'язання перед банками.На минулому тижні шоста за величиною російська металургійна група "Мечел" Ігоря Зюзіна опублікувала порядок денний зборів акціонерів, призначеного на 6 червня, пише видання "Комерсант-Україна".

Одне з питань, винесених на обговорення, - купівля Daveze Ltd у Psarko Investments Ltd за 537 мільйонів доларів.

За даними Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку України, з 16 березня 2010 року Daveze Ltd є власником 100% ПрАТ "Донецький електрометалургійний завод".

До цих пір власником ДЕМЗ вважався російський бізнесмен Вадим Варшавський, у 2008 році купив завод у Istil Group Мохаммада Захура за 480 мільйонів доларів.

Разом з ДЕМЗ були придбані невеликі сталепрокатні заводи у Великобританії і США, портові потужності в Одесі і трейдингова компанія MRHK Ltd у Гонконгу.

Але в 2009 році ДЕМЗ перейшов під управління А1 Investments - інвестпідрозділу "Альфа-Банку", оскільки Варшавський не зміг розрахуватися за позикою в 335 мільйони доларів, залученому в банку під купівлю метактивів Istil Group.

У 2010 році Варшавський оголосив, що повернув собі контроль над підприємством, домовившись про реструктуризацію боргу в розмірі 504 мільйони доларів перед "Альфа-Банком".

На початку 2010 року головою наглядової ради ДЕМЗ був призначений глава ради директорів Бєлорєцького меткомбінату, входить в "Мечел", Віктор Зюзін, а його членами стали Сергій Івашкін та Юрій Гущин, які представляють інтереси "Мечела" на Енгельському трубному заводі і Гурьєвськом метзаводі.

Пізніше в звіті "Мечела", направленому в Комісію з цінних паперів і бірж США (SEC), компанія підтвердила одержання оперативного контролю над ДЕМЗ.

Виробничі потужності ДЕМЗ дозволяють щорічно виплавляти 1 млн т сталі і виробляти 700 тис. т прокату.

Росіяни купують Донецький електрометалургійний завод


Новини Статті Аналітика
"Смарт-холдинг" готується придбати підприємство "Укргазвидобуток" Інноваційна інфраструктура України: проблеми та перспективи розвитку Інноваційна інфраструктура України: проблеми та перспективи розвитку Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча - незрозумілий спокій Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча - незрозумілий спокій
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Як підвищують енергоефективність українські компанії Як підвищують енергоефективність українські компанії ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Укргазвидобування" витратить 1,3 мільярда на АЗС та нафтобази Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Канадська 3P International Energy купує Канадська 3P International Energy купує "Тисагаз" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті