Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 22 14:14 | London, Jan 22 12:14 | New York, Jan 22 08:14
Shanghai, Jan 22 20:14 | Tokyo, Jan 22 21:14 | Sydney, Jan 22 23:14

Росія продовжила мита на українські труби

Росія продовжила мита на українські труби
10 лютого 2011 в 10:39 - Роман Зайцев


Росія продовжила мита на українські труби

Уряд Росії продовжив до січня 2016 року дію загороджувальних мит на імпорт металевих труб з України, що поставляються поза квотами.Відповідна постанова підписана 31 січня, повідомляє "Інтерфакс".

При цьому діючий на даний момент рівень мит на обсадні труби збільшений з 11,4% до 18,9% і на насосно-компресорні труби - з 18,1% до 19,9%.

З 8,9% до 19,4% зросло мито на постачання поза квотами нафтопровідних труб для 3 компаній холдингу "Інтерпайп" і до 37,8% на труби, що поставляються іншими українськими підприємствами.

Не продовжено загороджувальні мита на підшипникові та котельні труби.

Росія ввела антидемпінгові мита на імпорт труб з України 29 грудня 2005 року терміном на п‘ять років - до 30 січня 2011 року.

При цьому в рамках спеціальної угоди трубних компаній, що входять зараз до холдингу "Інтерпайп", отримали можливість безмитно постачати в РФ труби.

Безмитне постачання труб до Росії були дозволені в рамках спеціальних квот: 411 тис. тонн у 2007 році, 419 тис. тонн у 2008 році, 427,6 тис. тонн у 2009 році.

Мінекономрозвитку РФ і міністерство економіки України наприкінці грудня 2010  року підписали угоду про постачання труб з України на територію Росії в 2011 році в рамках 300 тис. тонн.

Повторне розслідування, за результатами якого Мінпромторг рекомендував затвердити ці ставки, було проведено за заявою директора Фонду розвитку трубної промисловості (ФРТП) Олександра Дейнеко, який діє від імені російських виробників труб.

Росія продовжила мита на українські труби


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Інноваційна інфраструктура України: проблеми та перспективи розвитку Інноваційна інфраструктура України: проблеми та перспективи розвитку Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча - незрозумілий спокій Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча - незрозумілий спокій
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Як підвищують енергоефективність українські компанії Як підвищують енергоефективність українські компанії ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Усі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам"ятає.

Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті