Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 22 13:07 | London, Jan 22 11:07 | New York, Jan 22 07:07
Shanghai, Jan 22 19:07 | Tokyo, Jan 22 20:07 | Sydney, Jan 22 22:07

Росія не продовжила дію мита на українські труби

Росія не продовжила дію мита на українські труби
2 лютого 2011 в 13:13 - Роман Зайцев


Росія не продовжила дію мита на українські труби

1 лютого закінчився термін для продовження Росією мит щодо імпорту українських сталевих труб.Постанова уряду РФ про це так і не була опублікована, що дало українським виробникам підставу заявити про скасування обмежень, пише газета "Комерсант-Україна".

Видання відзначає, що відповідно до російського законодавства 31 січня - останній день, коли РФ могла продовжити мита.

"Виходячи з інформації, розміщеної на сайтах уряду і Мінпромторгу РФ, а також публікацій в офіційній пресі - "Російській газеті", таку постанову уряд РФ не приймав", - повідомили виданню в Українській асоціації підприємств чорної металургії "УкрМет".

За даними асоціації, скасування мит також підтвердили в апараті уряду РФ.

Якщо Мінпромторг РФ захоче ввести нові мита, то спочатку буде зобов‘язаний провести нове розслідування, що може відтермінувати введення заходів щонайменше до другого півріччя 2011 року, вважають в асоціації.

У Мнпромторгу РФ запевнили, що постанова про збереження мит уже підписана, і вони продовжені до 2015 року.

Крім того, на обсадні труби мита збільшені з 11,4% до 18,9%, на насосно-компресорні - з 18,1% до 19,9%, на нафтогазопровідні і гарячедеформовані загального призначення - з 8,9% до 19,4-37,8%.

"Відповідний документ буде оприлюднено найближчим часом", - відзначили в міністерстві.

В апараті уряду РФ уточнили, що "часто підписані главою уряду документи офіційно публікуються із затримкою, часом тижневою".

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України підтвердили, що раніше російська сторона повідомила їх не тільки про продовження мит, а й про їх збільшення.

У Мінпромторгу РФ уточнили, що повторне розслідування імпорту було проведене в 2010 році з ініціативи Фонду розвитку трубної промисловості РФ.

За даними Мінекономрозвитку, дія мит поширюється на продукцію Дніпропетровського трубного заводу, Нікопольського заводу "ЮТіСТ", а також Маріупольського меткомбінату ім. Ілліча.

Росія не продовжила дію мита на українські труби


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Інноваційна інфраструктура України: проблеми та перспективи розвитку Інноваційна інфраструктура України: проблеми та перспективи розвитку Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча - незрозумілий спокій Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча - незрозумілий спокій
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Як підвищують енергоефективність українські компанії Як підвищують енергоефективність українські компанії ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Усі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам"ятає.

Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті