Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 20 06:06 | London, Mar 20 04:06 | New York, Mar 20 00:06
Shanghai, Mar 20 12:06 | Tokyo, Mar 20 13:06 | Sydney, Mar 20 15:06

Україна продаватиме техніку на Кубу

Україна продаватиме техніку на Кубу
15 листопада 2010 в 12:00 - Роман Зайцев


Україна продаватиме техніку на Кубу

Україна буде постачати техніку на Кубу. Про це заявив віце-прем'єр Віктор Тихонов.  

"Досвід вирішення проблемних питань із "КрАЗом" дає підстави почати просування продукції підприємства "Краз-СОМЕК" на ринки інших країн Латинської Америки", - сказав він.

Тихонов також додав, що намічена можливість поставок автобусів холдингу "ЛАЗ", корпорації "Богдан" з подальшим створенням спільних підприємств з ремонту автобусів українського виробництва, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

"Ми домовилися надавати сприяння у питаннях організації спільного виробництва та сервісного обслуговування тракторів класу 1,4 з потужністю двигуна 60-105 к.с. (українське ДП" Південний машинобудівний завод ім. А. М. Макарова" і кубинська група "Гельм"). Актуальним залишається обговорення питання поставок на Кубу сільськогосподарського обладнання, устаткування для переробки м‘ясних, молочних виробів у кооперативних господарствах Куби", - сказав віце-прем‘єр.

За його словами, Україна запропонувала Кубі розглянути можливість закупівлі сільськогосподарської техніки українського виробництва, а також передала на її розгляд перелік обладнання для сільськогосподарської галузі, виробленого провідними українськими підприємствами.

Україна продаватиме техніку на Кубу


Новини Статті Аналітика
ЛАЗ і Рено можуть разом виробляти мікроавтобуси ЛАЗ і Рено можуть разом виробляти мікроавтобуси Шляхи розвитку інноваційної інфраструктури Харківської області Шляхи розвитку інноваційної інфраструктури Харківської області ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Товарообіг із Кубою за рік зріс у п’ять разів Товарообіг із Кубою за рік зріс у п’ять разів До питання щодо розвитку інноваційної інфраструктури До питання щодо розвитку інноваційної інфраструктури Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Богдан" у квітні виготовив на 30,9% автомобілів більше Практична цінність маркетингу у формуванні попиту на інновації: світовий і вітчизняний досвід Практична цінність маркетингу у формуванні попиту на інновації: світовий і вітчизняний досвід I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Обсяг виробництва в галузі машинобудування збільшився майже на 60% Обсяг виробництва в галузі машинобудування збільшився майже на 60% Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
На Кубі дозволили приватну власність на житло На Кубі дозволили приватну власність на житло Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті