Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 17 14:25 | London, Apr 17 12:25 | New York, Apr 17 08:25
Shanghai, Apr 17 20:25 | Tokyo, Apr 17 21:25 | Sydney, Apr 17 23:25

Обсяг виробництва в галузі машинобудування збільшився майже на 60%

Обсяг виробництва в галузі машинобудування збільшився майже на 60%
27 квітня 2011 в 12:40 - Роман Зайцев


Обсяг виробництва в галузі машинобудування збільшився майже на 60%

За перший квартал 2011 року обсяг виробництва в галузі машинобудування збільшився майже на 60% у порівнянні з січнем-березнем 2010 року.Про це повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ" із посиланням на дані Мінпромполітики.

У цілому за три місяці 2011 року було випущено продукції на суму понад 13 млрд. гривень, а обсяг її реалізації склав майже 98%.

Найвищі показники приросту в першому кварталі 2011 року у порівнянні з першим кварталом 2010 року відзначені в автомобілебудуванні - 87% і важкому і транспортному машинобудуванні - 68%.

Минулого місяця машинобудівні підприємства випустили продукції на суму майже 5,1 млрд. гривень - на 50% більше, ніж у березні 2010 року і на 13% - ніж у лютому.

За прогнозами експертів, у квітні машинобудівники підвищать обсяги виробництва щонайменше на 10% у порівнянні з березнем.

Можна очікувати, що до кінця цього місяця підприємства загального машинобудування випустять продукції на суму понад 5,5 млрд. гривень.

Обсяг виробництва в галузі машинобудування збільшився майже на 60%


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в квітні збільшився до 880 млн доларів Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в квітні збільшився до 880 млн доларів Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Про нас думають погано лише ті, хто гірше нас, а ті хто краще нас ... Їм просто не до нас.

Омар Хайям
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті