Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 21 00:59 | London, Oct 20 22:59 | New York, Oct 20 18:59
Shanghai, Oct 21 06:59 | Tokyo, Oct 21 07:59 | Sydney, Oct 21 09:59

Обсяг виробництва в галузі машинобудування збільшився майже на 60%

Обсяг виробництва в галузі машинобудування збільшився майже на 60%
27 квітня 2011 в 12:40 - Роман Зайцев


Обсяг виробництва в галузі машинобудування збільшився майже на 60%

За перший квартал 2011 року обсяг виробництва в галузі машинобудування збільшився майже на 60% у порівнянні з січнем-березнем 2010 року.Про це повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ" із посиланням на дані Мінпромполітики.

У цілому за три місяці 2011 року було випущено продукції на суму понад 13 млрд. гривень, а обсяг її реалізації склав майже 98%.

Найвищі показники приросту в першому кварталі 2011 року у порівнянні з першим кварталом 2010 року відзначені в автомобілебудуванні - 87% і важкому і транспортному машинобудуванні - 68%.

Минулого місяця машинобудівні підприємства випустили продукції на суму майже 5,1 млрд. гривень - на 50% більше, ніж у березні 2010 року і на 13% - ніж у лютому.

За прогнозами експертів, у квітні машинобудівники підвищать обсяги виробництва щонайменше на 10% у порівнянні з березнем.

Можна очікувати, що до кінця цього місяця підприємства загального машинобудування випустять продукції на суму понад 5,5 млрд. гривень.

Обсяг виробництва в галузі машинобудування збільшився майже на 60%


Новини Статті Аналітика
Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Банки можуть збільшити обсяги споживчого кредитування Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в квітні збільшився до 880 млн доларів Чистий приплив прямих іноземних інвестицій в квітні збільшився до 880 млн доларів Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

День - це маленьке життя, і треба прожити його так, ніби ти маєш померти зараз, а тобі зненацька подарували ще добу.

М. Горький
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті