Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 19 05:31 | London, Feb 19 03:31 | New York, Feb 18 23:31
Shanghai, Feb 19 11:31 | Tokyo, Feb 19 12:31 | Sydney, Feb 19 14:31

Кредити не дадуть можливості українцям закупитись автомобілями

Кредити не дадуть можливості українцям закупитись автомобілями
12 жовтня 2010 в 14:47 - Оксана Кадай-Гриців


Кредити не дадуть можливості українцям закупитись автомобілями

Випуск автомобілів в Україну у вересні 2010 року склав 7677 одиниць, що на 28% більше ніж минулого місяця, і на 12% більше в порівнянні з аналогічним періодом 2009 року.  

Проте експерти вважають, що нові машини поки не знайдуть своїх покупців.
Виходячи з цього, експерт прогнозує, що загальна кількість виготовлених на території України автомобілів за 2010 рік не перевищить рівня минулого року, тобто 65 500 штук.
Нагадаємо, що в цілому, за січень-вересень цього року в Україну було випущено 47 868 автомобілів, що на 15% нижче за обсяг випуску минулого року за аналогічний період.
Випуск автобусів за дев’ять місяців цього року збільшився на 243% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 1 920 штук, а виробництво вантажних автомобілів за період зросло на 214% - до 3 732 штук.
 

Кредити не дадуть можливості українцям закупитись автомобілями


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Банки все більше кредитують населення Банки все більше кредитують населення Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Фонд молодiжного будiвництва у 2011 році видав кредитів на 10 мільйонів Фонд молодiжного будiвництва у 2011 році видав кредитів на 10 мільйонів Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті