Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 15 23:53 | London, Jul 15 21:53 | New York, Jul 15 17:53
Shanghai, Jul 16 05:53 | Tokyo, Jul 16 06:53 | Sydney, Jul 16 08:53

"Укрзалізниця" разом зі Skoda хоче виробляти електровози

"Укрзалізниця" разом зі Skoda хоче виробляти електровози
15 квітня 2011 в 17:40 - Роман Зайцев


"Укрзалізниця" разом зі Skoda хоче виробляти електровози

Перший заступник генерального директора "Укрзалізниці" Микола Сергієнко провів переговори з представниками АТ Skoda Vagonka з організації спільного виробництва й випуску в Україні електровозів подвійного живлення за технічною документацією Skoda. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укрзалізниці".Чеські й українські партнери попередньо обговорили можливість виробництва першої партії з 20 електровозів: з них 5 - на території Чехії, 15 - на території України.

Зокрема, сторони обговорили перспективи технічного забезпечення й утримання електровозів, зокрема можливості потенційних учасників проекту з боку українських підприємств. Попередньо заявлено про наміри і можливості забезпечення українськими комплектуючими до 40% виробництва.


Окрім того, сторони проаналізували хід реалізації проекту з виробництва й випуску в Україні двосистемних двоповерхових міжрегіональних поїздів.

АТ "Шкода Вагонка" виграло тендер Південної залізниці на постачання двох двоповерхових міжрегіональних поїздів подвійного струму. Контракт було підписано в січні цього року.

Термін постачання поїздів - II квартал 2012 року. Вартість договору зі "Шкода Вагонка" - 39,9 мільйона євро без ПДВ.

Чеський виробник поставить два таких поїзди до України в 2-му кварталі 2012 року. Це дослідна партія поїздів, що їх купують для вивчення ефективності використання двоповерхових вагонів на коротких відстанях в нашій країні.

"Укрзалізниця" разом зі Skoda хоче виробляти електровози


Новини Статті Аналітика
"Укрзалізниця" ввела новий графік руху поїздів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
"Укрзалізниця" напозичала 11,4 мільярди Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Укрзалізниця" заборонила вивозити за кордон вагони через зростання внутрішніх перевезень Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Укрзалізниця" планує замінити 400 електровозів на суму близько 2 млрд доларів У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Укрзалізниця" витратить понад 156 мільйонів на запчастини для вагонів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті.

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті