Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 17 16:15 | London, Apr 17 14:15 | New York, Apr 17 10:15
Shanghai, Apr 17 22:15 | Tokyo, Apr 17 23:15 | Sydney, Apr 18 01:15

"Укрзалізниця" разом зі Skoda хоче виробляти електровози

"Укрзалізниця" разом зі Skoda хоче виробляти електровози
15 квітня 2011 в 17:40 - Роман Зайцев


"Укрзалізниця" разом зі Skoda хоче виробляти електровози

Перший заступник генерального директора "Укрзалізниці" Микола Сергієнко провів переговори з представниками АТ Skoda Vagonka з організації спільного виробництва й випуску в Україні електровозів подвійного живлення за технічною документацією Skoda. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укрзалізниці".Чеські й українські партнери попередньо обговорили можливість виробництва першої партії з 20 електровозів: з них 5 - на території Чехії, 15 - на території України.

Зокрема, сторони обговорили перспективи технічного забезпечення й утримання електровозів, зокрема можливості потенційних учасників проекту з боку українських підприємств. Попередньо заявлено про наміри і можливості забезпечення українськими комплектуючими до 40% виробництва.


Окрім того, сторони проаналізували хід реалізації проекту з виробництва й випуску в Україні двосистемних двоповерхових міжрегіональних поїздів.

АТ "Шкода Вагонка" виграло тендер Південної залізниці на постачання двох двоповерхових міжрегіональних поїздів подвійного струму. Контракт було підписано в січні цього року.

Термін постачання поїздів - II квартал 2012 року. Вартість договору зі "Шкода Вагонка" - 39,9 мільйона євро без ПДВ.

Чеський виробник поставить два таких поїзди до України в 2-му кварталі 2012 року. Це дослідна партія поїздів, що їх купують для вивчення ефективності використання двоповерхових вагонів на коротких відстанях в нашій країні.

"Укрзалізниця" разом зі Skoda хоче виробляти електровози


Новини Статті Аналітика
"Укрзалізниця" ввела новий графік руху поїздів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
"Укрзалізниця" напозичала 11,4 мільярди Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Укрзалізниця" заборонила вивозити за кордон вагони через зростання внутрішніх перевезень Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Укрзалізниця" планує замінити 400 електровозів на суму близько 2 млрд доларів У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Укрзалізниця" витратить понад 156 мільйонів на запчастини для вагонів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Про нас думають погано лише ті, хто гірше нас, а ті хто краще нас ... Їм просто не до нас.

Омар Хайям
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті