Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 20 15:17 | London, Mar 20 13:17 | New York, Mar 20 09:17
Shanghai, Mar 20 21:17 | Tokyo, Mar 20 22:17 | Sydney, Mar 21 00:17

Листопадовий показник інфляції нижчий за жовтневий у 1,7 разу

Листопадовий показник інфляції нижчий за жовтневий у 1,7 разу
9 грудня 2010 в 11:26 - Ілона Чіркова


Листопадовий показник інфляції нижчий за жовтневий у 1,7 разу

На думку керівника групи радників голови Національного банку України Валерія Литвицького, Україна має шанси закінчити рік з інфляцією нижче 10%.

При цьому він зазначив, що листопадовий показник інфляції 0,3% у 1,7 разу нижче за жовтневий показник (0,5%), і є історичним мінімум для даного місяця (до цього рекордно низький показник був зафіксований в листопаді 2000 року - 0,4%).

Литвицький вважає, що дані по інфляції за листопад дають підстави говорити, що "завдання мінімум" - мати інфляцію нижче за торішню (12,3%) і нижче, ніж закладена в Держбюджеті-2010 (13,1%), буде виконано. Одночасно стає цілком досяжним "завдання максимум" - мати за підсумками року інфляцію менше 10%.

Крім того, він наголошує, що низька інфляція в останні місяці року створює "позитивну інерцію" для традиційно складного першого кварталу наступного року.

Також Литвицький вважає, що показник інфляції листопаду підтвердив, що серпневий і вересневий сплеск інфляції був атиповим, і пов`язаний з інфляційними очікуваннями, що сформувалися.

Порівняно з листопадом 2009 року показник інфляції становить 9,2%, а порівняно з січнем-листопадом 2009 року – 9,4%.

Листопадовий показник інфляції нижчий за жовтневий у 1,7 разу


Новини Статті Аналітика
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
НБУ хоче надати російській грошовій одиниці особливого статусу НБУ хоче надати російській грошовій одиниці особливого статусу Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає. Огляд європейських ринків за 22.03.2011. Боргова криза не зникає.
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
Податок на прибуток забезпечив понад 40% надходжень до держбюджету Податок на прибуток забезпечив понад 40% надходжень до держбюджету Особливості тінізації фінансового сектору вітчизняної економіки Особливості тінізації фінансового сектору вітчизняної економіки Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.02.2011. І знову Китай Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.02.2011. І знову Китай

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті