Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 23 09:24 | London, Aug 23 07:24 | New York, Aug 23 03:24
Shanghai, Aug 23 15:24 | Tokyo, Aug 23 16:24 | Sydney, Aug 23 18:24

Янукович поговорив з Путіним про літакобудування

Янукович поговорив з Путіним про літакобудування
Рейтинг: 0
Голосів: 0


Янукович поговорив з Путіним про літакобудування

Військово-транспортний літак Ан-70 буде запущений в серію до кінця поточного року, повідомив Президент України Віктор Янукович під час двосторонньої зустрічі з прем’єр-міністром РФ Володимиром Путіним. "Військово-транспортний літак Ан-70 вже на виході, він завершує практично всі випробування, і можемо його до кінця цього року запустити у серію", - сказав Президент України у рамках конференції із заходів довіри в Азії. 

Військово-транспортний літак Ан-70 буде запущений в серію до кінця поточного року, повідомив Президент України Віктор Янукович під час двосторонньої зустрічі з прем’єр-міністром РФ Володимиром Путіним.

"Військово-транспортний літак Ан-70 вже на виході, він завершує практично всі випробування, і можемо його до кінця цього року запустити у серію", - сказав Президент України у рамках конференції із заходів довіри в Азії.

Зі свого боку, Путін назвав цей проект дуже важливим і висловив задоволення тим, що він підходить до стадії завершення.

Водночас, говорячи про співпрацю Росії і України в цілому, Янукович заявив про необхідність приєднання Росії до реалізації інших проектів у сфері літакобудування, зокрема до проекту з виробництва літака Ан-158, випробування якого також підходить до завершення.

Також Янукович запропонував Путину приділити особливу увагу спільним проектам Росії, України і Казахстану.

За його словами, спільні проекти, які і раніше були у Росії, Казахстану і України, потрібно розвивати, зокрема у військовій і космічній сферах.

"І (ракети-носії) Дніпро, і Зеніт - вони сьогодні конкурентоздатні, і незначна модернізація дасть можливість їх далі експлуатувати", - зазначив Янукович, додавши, що "замовлень дуже багато в світі і не лише для наших країн".

Нагадаємо, в Стамбулі також відбулася зустріч Глави Української держави з Президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим. В ході зустрічі пройшло обговорення підготовки офіційного візиту Президента Казахстану до України.
 

Янукович поговорив з Путіним про літакобудування


Новини Статті Аналітика
Азаров написав Путіну Азаров написав Путіну "газового" листа Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Президент України виключає можливість злиття Президент України виключає можливість злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Нажити багато грошей – хоробрість, зберегти їх – мудрість, а вміло витрачати – мистецтво.

Б.Авербах
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті