Інвестиції.орг

Kyiv, May 26 19:01 | London, May 26 17:01 | New York, May 26 13:01
Shanghai, May 27 01:01 | Tokyo, May 27 02:01 | Sydney, May 27 04:01

Янукович поговорив з Путіним про літакобудування

Янукович поговорив з Путіним про літакобудування
Рейтинг: 0
Голосів: 0


Янукович поговорив з Путіним про літакобудування

Військово-транспортний літак Ан-70 буде запущений в серію до кінця поточного року, повідомив Президент України Віктор Янукович під час двосторонньої зустрічі з прем’єр-міністром РФ Володимиром Путіним. "Військово-транспортний літак Ан-70 вже на виході, він завершує практично всі випробування, і можемо його до кінця цього року запустити у серію", - сказав Президент України у рамках конференції із заходів довіри в Азії. Військово-транспортний літак Ан-70 буде запущений в серію до кінця поточного року, повідомив Президент України Віктор Янукович під час двосторонньої зустрічі з прем’єр-міністром РФ Володимиром Путіним.

"Військово-транспортний літак Ан-70 вже на виході, він завершує практично всі випробування, і можемо його до кінця цього року запустити у серію", - сказав Президент України у рамках конференції із заходів довіри в Азії.

Зі свого боку, Путін назвав цей проект дуже важливим і висловив задоволення тим, що він підходить до стадії завершення.

Водночас, говорячи про співпрацю Росії і України в цілому, Янукович заявив про необхідність приєднання Росії до реалізації інших проектів у сфері літакобудування, зокрема до проекту з виробництва літака Ан-158, випробування якого також підходить до завершення.

Також Янукович запропонував Путину приділити особливу увагу спільним проектам Росії, України і Казахстану.

За його словами, спільні проекти, які і раніше були у Росії, Казахстану і України, потрібно розвивати, зокрема у військовій і космічній сферах.

"І (ракети-носії) Дніпро, і Зеніт - вони сьогодні конкурентоздатні, і незначна модернізація дасть можливість їх далі експлуатувати", - зазначив Янукович, додавши, що "замовлень дуже багато в світі і не лише для наших країн".

Нагадаємо, в Стамбулі також відбулася зустріч Глави Української держави з Президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим. В ході зустрічі пройшло обговорення підготовки офіційного візиту Президента Казахстану до України.
 

Янукович поговорив з Путіним про літакобудування


Новини Статті Аналітика
Азаров написав Путіну Азаров написав Путіну "газового" листа Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Президент України виключає можливість злиття Президент України виключає можливість злиття "Нафтогазу" і "Газпрому" У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті