Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 17 10:05 | London, Dec 17 08:05 | New York, Dec 17 04:05
Shanghai, Dec 17 16:05 | Tokyo, Dec 17 17:05 | Sydney, Dec 17 19:05

Венесуела подумає, чи потрібні їй українські літаки

Венесуела подумає, чи потрібні їй українські літаки
Рейтинг: 0
Голосів: 0
19 жовтня 2010 в 09:50 - Роман Зайцев


Венесуела подумає, чи потрібні їй українські літаки

Президент Венесуели Уго Чавес високо оцінює перспективи розвитку співпраці з Україною в авіаційній промисловості. Про це він заявив у ході відвідування ДП "Антонов".  

За його словами, в ході зустрічі з президентом України Віктором Януковичем українська і венесуельська сторони домовилися про створення спільної робочої групи, яка займеться вивченням і відпрацюванням пропозицій щодо розвитку співробітництва в цьому секторі.

Україна і Венесуела вже мають досвід співпраці в авіапромі.

У 2007 році авіаційна влада Венесуели визнала сертифікат виробництва і технічного обслуговування близькомагістрального Ан-140 і багатоцільового турбореактивного Ан-74 на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві.

В даний час в Латинській Америці, за даними ДП "Антонов", експлуатується 194 літаків сімейства Ан. З них 15 машин - у Венесуелі.

У ході відвідування "Антонова" Чавеса супроводжували міністр промислової політики України Дмитро Колесников, міністр освіти і науки Дмитро Табачник, голова держкомпанії "Укрспецуекспорт" Дмитро Саламатін.

Венесуела подумає, чи потрібні їй українські літаки


Новини Статті Аналітика
Уряд зупинив фінансування авіапрому Уряд зупинив фінансування авіапрому Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Україна за конкурентоспроможністю трохи каща за Хорватію і Венесуелу Україна за конкурентоспроможністю трохи каща за Хорватію і Венесуелу Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Венесуела планує збільшити видобуток нафти до 4,5-5 мільйонів барелів на добу Венесуела планує збільшити видобуток нафти до 4,5-5 мільйонів барелів на добу Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Український авіапром може втратити арабські ринки збуту Український авіапром може втратити арабські ринки збуту У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Нафтова компанія Венесуели PDVSA витрачає $1,5 млрд. на бензин Нафтова компанія Венесуели PDVSA витрачає $1,5 млрд. на бензин Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти ніколи не вирішиш проблему, якщо думатимеш так само, як ті, хто її створив.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті