Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 19 13:28 | London, Dec 19 11:28 | New York, Dec 19 07:28
Shanghai, Dec 19 19:28 | Tokyo, Dec 19 20:28 | Sydney, Dec 19 22:28

Уряд стимулюватиме авіакомпанії вітчизняні літаки

Уряд стимулюватиме авіакомпанії вітчизняні літаки
20 травня 2011 в 11:20 - Роман Зайцев


Уряд стимулюватиме авіакомпанії вітчизняні літаки

Віце-прем'єр - міністр інфраструктури Борис Колесніков вважає, що важливим завданням уряду є стимулювання українських авіакомпаній купувати повітряні судна вітчизняного виробництва.Про це він заявив у четвер під час робочої наради з розвитку авіаційної галузі на державному підприємстві "Антонов", повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Чиновник пообіцяв, що уряд створить сприятливі умови для того, щоб українські авіакомпанії мали можливість поновити свої авіапарки новими літаками типу Ан-148 і Ан-158, розробленими ДП "Антонов".

"Завдання Міністерства інфраструктури - забезпечити авіакомпаніям вигідні лізингові умови, на яких вони працюють, наприклад, з Airbus, Embraer, Bombardier", - наголосив віце-прем‘єр.

За словами Колеснікова, перший досвід експлуатації літаків Ан-148 продемонстрував їхню якісну роботу як на внутрішніх, так і на міжнародних рейсах.

"Ми надамо фінансову підтримку саме замовникам (авіакомпаніям) під закупівлю українських літаків. До цього кроку уряд готовий, адже наше завдання - щоб українські авіакомпанії використовували українські літаки", - підкреслив він.

За словами Колеснікова, такий крок буде найкращим маркетинговим ходом, адже якщо українські авіакомпанії не будуть купувати українські літаки - це буде негативним сигналом для міжнародного співтовариства.

При цьому віце-прем‘єр відзначив, що ДП "Антонов" готове обладнати літаки Ан-148 двигунами західного зразка, що підвищить їхню привабливість для замовників.

Уряд стимулюватиме авіакомпанії вітчизняні літаки


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Застосування інноваційних рішень при організації обслуговування негабаритних та надважких вантажів авіаційним транспортом Застосування інноваційних рішень при організації обслуговування негабаритних та надважких вантажів авіаційним транспортом Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Уряд зупинив фінансування авіапрому Уряд зупинив фінансування авіапрому Практичні аспекти інвестиційно-інноваційної діяльності авіатранспортних підприємств України Практичні аспекти інвестиційно-інноваційної діяльності авіатранспортних підприємств України ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ЄБРР купує акції УкрСиббанку ЄБРР купує акції УкрСиббанку Шведська група SEB, можливо, купить третій банк в Україні Шведська група SEB, можливо, купить третій банк в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Україна куплятиме російський газ у другому кварталі по 295,6 долара за тисячу куб. м. Україна куплятиме російський газ у другому кварталі по 295,6 долара за тисячу куб. м. Як можуть вплинути європейські авіакомпанії на українські? Як можуть вплинути європейські авіакомпанії на українські? I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Ціни змусили українців купляти менше бензину Ціни змусили українців купляти менше бензину Ахметов купив Київський центральний універмаг Ахметов купив Київський центральний універмаг I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті