Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 20 12:13 | London, Sep 20 10:13 | New York, Sep 20 06:13
Shanghai, Sep 20 18:13 | Tokyo, Sep 20 19:13 | Sydney, Sep 20 21:13

Український авіапром може втратити арабські ринки збуту

Український авіапром може втратити арабські ринки збуту
14 березня 2011 в 14:20 - Роман Зайцев


Український авіапром може втратити арабські ринки збуту

Якщо заворушення та нестабільність триватимуть у Лівії та Єгипті, український авіапром може на невизначений час втратити ці ринки збуту.

Принаймні, Харківській авіаційний завод поки не чекає на нові замовлення, передає Deutsche Welle.

Починаючи з 2007 року країни Північної Африки вже замовили Харкову 5 літаків. Та, схоже, що через хвилю революцій, подальших замовлень найближчим часом очікувати не варто.

"Можливо, ми можемо втратити ці ринки збуту. Повинна бути стабільність, тоді літаки продаватимуться, та якщо немає стабільності, літаки не купуватимуть", - зазначив у інтерв‘ю DW генеральний директор Харківського державного авіаційного підприємства Анатолій М‘ялиця.

За словами генерального директора "Міжнародного аеропорту Бєлгород - Харків" Миколи Марченка, у разі зменшення замовлень з країн Північної Африки, у Харкова залишаються в резерві ринки країн СНД та Азії.

Льотчик за фахом, Марченко вважає харківські літаки надійними та заощадливими, які держава могла б замовити і для внутрішніх українських рейсів.

"Краще літати на наших сучасних, нових літаках, ніж експлуатувати старі іноземні. Машини мають ресурс, а це життя людей", - каже він.

Коли Україна остаточно приєднається до концепції "відкритого неба" з ЄС, на внутрішні рейси прийдуть іноземні компанії, які навряд чи купуватимуть українські літаки, зазначив викладач кафедри міжнародної економіки у Харківському національному університеті Сергій Беренда.

"Поки Україна не може витримувати конкуренцію із західними літаками. Проблем багато у підготовці кадрів, будуванні, обслуговуванні, менеджменті", - каже Беренда.

Тому, на думку експерта, тимчасова втрата арабського ринку на тлі глибинної кризи в українському авіапромі не є суттєвою проблемою.

Найкращим варіантом для українських літакобудівників Беренда вважає об‘єднання у потужну державну корпорацію.

"Допоки не станеться цього об‘єднання, ми вироблятимемо 3-4 літаки на рік та задовольнятися такою роллю на світовому ринку", - каже експерт.

Втім, більшість опитаних оглядачів прогнозують, що замовлення від партнерів з країн Північної Африки можуть поновитися уже за рік-два.

Український авіапром може втратити арабські ринки збуту


Новини Статті Аналітика
Уряд зупинив фінансування авіапрому Уряд зупинив фінансування авіапрому Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Антонов" придбає 50% російської "ОАК-Цивільні літаки" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Україна готова ремонтувати Україна готова ремонтувати "Ан" в Єгипті Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна продаватиме двигуни для китайських літаків Україна продаватиме двигуни для китайських літаків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
НАТО продовжить оренду українських НАТО продовжить оренду українських "Русланів" Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ніколи, ніколи, ніколи не здаватися - що б не трапилося!

Уїнстон Черчілль
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті