Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 03:56 | London, Jul 18 01:56 | New York, Jul 17 21:56
Shanghai, Jul 18 09:56 | Tokyo, Jul 18 10:56 | Sydney, Jul 18 12:56

Програма створення літака Ан-70 і може бути зірвана

Програма створення літака Ан-70 і може бути зірвана
22 листопада 2010 в 13:10 - Роман Зайцев


Програма створення літака Ан-70 і може бути зірвана

Програма створення російсько-українського середнього військово-транспортного літака Ан-70 і відновлення виробництва важкого транспортного літака Ан-124 "Руслан" може бути зірвана.  Про це заявив голова ради директорів ВАТ "Мотор Січ" В‘ячеслав Богуслаєв на міжнародній авіаційній та аерокосмічній виставці AIRSHOW CHINA-2010 у Китаї, повідомляє агентство "Интерфакс".

"У нас поки що не визначені ні обсяги, ні частка фінансування, ні участь кооперантів у програмі Ан-70 і Ан-124 "Руслан", - сказав він.

"Всі розмови ведуться навколо інтелектуальної власності, хто більше вклав, хто менше кому зобов‘язаний. Нас абсолютно це не цікавить. Нам потрібно сьогодні на цю програму 100 млн. доларів протягом трьох років тому, що завод відстає у своєму техпереоснащення. Якщо у нас за вертолітними програмами все закрито, то щодо Ан-70 і "Руслана" взагалі голе місце", - наголосив Богуслаєв.

Він зазначив, що з питання підготовки виробництва до випуску двигуна Д-27 для літака Ан-70 ситуація нульова.

"Ми взагалі з боку українського уряду ніяких вливань в свою частину цього проекту не маємо. У нас немає обладнання, немає грошей, тому підготовку виробництва до випуску цього двигуна не ведемо", - сказав Богуслаєв.

Він повідомив, що двічі звертався з листами до уряду України.

"Я кажу нашим вищим керівникам - ви підписали угоду між двома президентами, між двома прем‘єрами так визначте частку Росії і Україні в цьому проекті. Росія вже визначилася у своїй частці, і серйозні вливання робляться в техпереоснащення заводів. На Україну взагалі всі мовчать. Думають, що це буде зроблено за рахунок Росії. Такого дива не буває і не буде", - сказав Богуслаєв.

За його словами, програма відновлення виробництва літака Ан-124 "Руслан" також може впертися в двигун.

"Нульове фінансування з боку українського уряду. Я надсилав листи на самий верх і вже не один рік - чотири роки ходжу. При помаранчевої влади ходив, говорив, що нам тоді треба було 300 млн гривень на Ан-148. Ні копійки не дали. Тому у нас буде проблема і з моторами для Ан-148 на наступний рік ", - сказав Богуслаєв.

Програма створення літака Ан-70 і може бути зірвана


Новини Статті Аналітика
Росія хоче закупити українські Ан-70 та Ан-124 Росія хоче закупити українські Ан-70 та Ан-124 "Руслан" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Азаров запропонував Путіну якнайшвидше завершити створення авіаційного СП Азаров запропонував Путіну якнайшвидше завершити створення авіаційного СП Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Мотор Січ" придбає Вінницький авіазавод Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Антонов" почне постачання замовникам Ан-70 на рік пізніше У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Укрспецекспорт" спробує не завалити контракт на літаки до Іраку Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті