Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 23:14 | London, Jul 18 21:14 | New York, Jul 18 17:14
Shanghai, Jul 19 05:14 | Tokyo, Jul 19 06:14 | Sydney, Jul 19 08:14

Китаю потрібні українські авіатехнології

Китаю потрібні українські авіатехнології
15 вересня 2010 в 11:15 - Роман Зайцев


Китаю потрібні українські авіатехнології

Україна і Китай посилюють співпрацю в галузі авіабудування. Зокрема, вчора "Антонов" заявив про плани спільної розробки нового вантажного літака в Китаї, а також про проектування регіонального ARJ 21 і модернізації транспортного Y8.  Китай привертає Україну до розробки нових літаків, повідомили вчора в прес-службі держпідприємства "Антонов" за підсумками візиту в Україну делегації КНР на чолі з Яном Ваном - членом політбюро ЦК КПК.

Співпраця двох країн полягає в проектуванні регіонального реактивного літака ARJ 21, модернізації транспортного Y8 і супроводі експлуатації в КНР літаків Ан-12, Ан-24, Ан-26 і Ан-30.

Україна також має намір брати участь у будівництві навчально-тренувального літака L-15  і розробці першого китайського вантажного літака.

"Наші угоди пов'язані договором конфіденційності, тому ми не можемо детальніше розповісти про розробку нового літака", - повідомили в прес-службі "Антонова".

Втім, вважають експерти, спільного виробництва літаків з цією країною в України, швидше за все, не буде - Китаю потрібні тільки українські технології.
 

Китаю потрібні українські авіатехнології


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Українські експортери залишають Європу Українські експортери залишають Європу Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті