Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 20 22:08 | London, Mar 20 20:08 | New York, Mar 20 16:08
Shanghai, Mar 21 04:08 | Tokyo, Mar 21 05:08 | Sydney, Mar 21 07:08

Азаров запропонував Путіну якнайшвидше завершити створення авіаційного СП

Азаров запропонував Путіну якнайшвидше завершити створення авіаційного СП
13 квітня 2011 в 13:00 - Роман Зайцев


Азаров запропонував Путіну якнайшвидше завершити створення авіаційного СП

Прем'єр-міністр Микола Азаров виступає за найшвидше завершення роботи зі створення українсько-російського СП в авіаційній галузі.Про це він заявив у вівторок під час зустрічі з головою уряду Російської Федерації Володимиром Путіним, повідомляє агентство УНІАН.

"Слід було б завершити найближчим часом всі процедури зі створення спільного підприємства між ДАК "Антонов" і Об‘єднаною авіабудівною корпорацією", - сказав Азаров.

Він також наголосив на необхідності активізувати роботу українських і російських авіапідприємств із виробництва пасажирських літаків Ан-140, Ан-148, Ан-158 і військово-транспортних літаків Ан-70 і Ан-124.

Як повідомлялося, 27 жовтня 2010 року у Києві була підписана угода про створення російсько-українського спільного підприємства ТОВ "ОАК - Антонов" між російською "Об‘єднаною авіабудівною корпорацією" і українським Державним авіабудівним концерном "Антонов".

Воно займатиметься питаннями координації діяльності підприємств концерну "Антонов" і ВАТ "Об‘єднана авіабудівна корпорація" у напрямах закупівлі комплектуючих, виробництва, маркетингу і продажів, а також післяпродажного обслуговування спільної продукції і створення нових модифікацій літаків "Антонов".

У спільному підприємстві на основі ТОВ "Управляюча компанія "ОАК - Цивільні літаки" ВАТ "ОАК" і ДАК "Антонов" володітимуть по 50% від величини статутного капіталу.

До числа програм, над якими працюватиме СП, належать: подальший розвиток проектів регіональних реактивних літаків нового покоління Ан-148 і Ан-158, пасажирського турбогвинтового Ан-140, військово-транспортного літака короткого зльоту і посадки Ан-70, відновлення виробництва нових варіантів транспортного Ан-124-100 "Руслан".

11 лютого 2011 року голова правління ДАК "Антонов" Дмитро Ківа повідомив, що спільне підприємство у складі українського Державного авіабудівного концерну "Антонов" і Об‘єднаної авіаційної корпорації Росії може почати роботу вже у березні цього року.

17 березня ВАТ "Об‘єднана авіабудівна корпорація" і ДАК "Антонов" уклали договір купівлі-продажу частки у розмірі 50% у статутному капіталі ТОВ "Управляюча компанія "ОАК - Цивільні літаки", на базі якого після проходження необхідних корпоративних процедур буде створене спільне російсько-українське підприємство "ОАК-Антонов".

До складу ДАК "Антонов" входять державне підприємство "Антонов", Харківське державне авіаційне виробниче підприємство і Київський авіаремонтний завод 410 цивільній авіації.

До складу ОАК входять АХК "Сухой", зовнішньоекономічне об‘єднання "Авіаекспорт", лізингова компанія "Іллюшин Фінанс", НПК "Іркут", Комсомольське-на-Амурі авіаційне об‘єднання ім. Ю.О.Гагаріна, міждержавна авіабудівна компанія "Іллюшин", Нижньогородський авіабудівний завод "Сокіл", Новосибірське авіаційне виробниче об‘єднання ім. Чкалова, ВАТ "Туполев", Фінансова лізингова компанія, ВАТ "ВАСО" та інші.

Азаров запропонував Путіну якнайшвидше завершити створення авіаційного СП


Новини Статті Аналітика
Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Nissan Motor і Mitsubishi Motors домовилися про створення СП по виробництву міні-карів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Молдова ветувала створення експертної групи при СОТ для вирішення торгової суперечки з Україною Молдова ветувала створення експертної групи при СОТ для вирішення торгової суперечки з Україною Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія хоче створити спільне підприємство з Росія хоче створити спільне підприємство з "Турбоатомом" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Український банк розвитку" буде створено до кінця жовтня 2011 року У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
НБУ поніс у люди ідею про створення банку НБУ поніс у люди ідею про створення банку "поганих активів" Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

День - це маленьке життя, і треба прожити його так, ніби ти маєш померти зараз, а тобі зненацька подарували ще добу.

М. Горький
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті