Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 14:41 | London, Jul 21 12:41 | New York, Jul 21 08:41
Shanghai, Jul 21 20:41 | Tokyo, Jul 21 21:41 | Sydney, Jul 21 23:41

Ан-148 програв китайському двійнику

Ан-148 програв китайському двійнику
15 жовтня 2010 в 14:50 - Роман Зайцев


Ан-148 програв китайському двійнику

Китайська копія літака марки "Антонов" обіграла в конкурентній боротьбі свій же прототип: уряд Венесуели закрив переговори щодо купівлі 20 Ан-148, законтрактувавши замість нього китайський МА-600.  Приводом стали негативні відгуки про машину від російського експлуатанта Ан-148, які, на думку українських експертів, були лише грою на користь його конкурента - літака SukhoiSuperJet 100, пише видання "Экономические известия".

Переговори корпорації "Іркут" - займається просуванням на ринках літаків, у тому числі - марки АН - і Міноборони Венесуели виявилися зірваними через відмову замовника підтвердити свій вибір.

Намічений на вчора візит президента Венесуели Уго Чавеса на ВАЛТ (Воронезьке акціонерне літакобудівне товариство) не відбувся саме з цієї причини, припускають російські спостерігачі.

Корпорація "Іркут" вже включила в план продажів 20 літаків Ан-148 для Венесуели, які передбачалося поставити замовнику до 2015 року.

Причиною відмови від опціону замовник назвав дані оприлюдненого нещодавно звіту авіакомпанії "ГТК-Росія", що експлуатує цю машину.

У звіті містився перелік недоліків, виявлених перевізником під час комерційної експлуатації літака.

Так, вказувалося на наявність несправностей в системі управління, пілотажно-навігаційне устаткування і допоміжної силової установки.

Аудитори прийшли до висновку, що "експлуатаційна надійність літака не може забезпечувати достатній рівень безпеки і регулярності польотів".

Зупинивши свій вибір на літаку МА-600, венесуельський уряд все ж зробив непрямий вибір на користь літаків "Антонова".

Справа в тому, що це повітряне судно створено на базі китайського Y-7, який, у свою чергу, скопійований з радянського Ан-24.

У КНР Y-7 за ліцензією АНТК ім. Антонова почали збирати ще у 1982 році, коли в СРСР цей літак було знято з виробництва.

Також за сприяння українських конструкторів був створений модернізований варіант Y-7 - МА-600, який надійшов у серійне виробництво в 2000 році.

Ан-148 програв китайському двійнику


Новини Статті Аналітика
Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Розвиток ринку деривативів як інструменту перерозподілу оборотного капіталу Розвиток ринку деривативів як інструменту перерозподілу оборотного капіталу Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 09.03.2011. Стримуване зростання
Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Янукович обіцяє наторгувати з Росією на 50 мільярдів Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 04.03.2011. Тиждень завершується оптимістично
ЄС готовий вільно торгувати з Україною вже з вересня ЄС готовий вільно торгувати з Україною вже з вересня Оптимізація дивідендної політики підприємств як складова інноваційного розвитку економіки України Оптимізація дивідендної політики підприємств як складова інноваційного розвитку економіки України Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 03.03.2011. Ринки відіграються після вчорашнього падіння Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 03.03.2011. Ринки відіграються після вчорашнього падіння

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті