Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 21 21:03 | London, Feb 21 19:03 | New York, Feb 21 15:03
Shanghai, Feb 22 03:03 | Tokyo, Feb 22 04:03 | Sydney, Feb 22 06:03

"Антонов" хоче позичити 170 мільйонів

"Антонов" хоче позичити 170 мільйонів
Рейтинг: 0
Голосів: 0
23 листопада 2010 в 15:10 - Роман Зайцев


"Антонов" хоче позичити 170 мільйонів

ДП "Антонов" оголосило конкурс з відбору банку для відкриття відновлювальної кредитної лінії обсягом 150-170 млн. доларів на фінансування поточної діяльності підприємства.  

Згідно з повідомленням компанії, кредитна лінія повинна бути відкрита до 31 грудня 2014 року, передає агентство "Інтерфакс".

Пропозиції на участь у конкурсі приймаються до 9.00. 23 грудня, розтин тендерних пропозицій намічене на 14.00 того ж дня.

ДП "Антонов" спеціалізується на розробці авіаційної техніки.

З 2008 року разом з філією ДП "Серійний завод "Антонов", ДП "410-й завод цивільної авіації", Харківським державним авіаційним виробничим підприємством входить в держхолдинг" Антонов ".

Чистий прибуток компанії в першому півріччі 2010 року зменшилася в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 43,7% - до 39,330 млн. гривень, чистий дохід у першому півріччі скоротився на 6,5% - до 961,01 млн. гривень.

Раніше ДП "Антонов" також озвучило плани із залучення в 2010 році у зарубіжних банків позики в розмірі 0,5 млрд. доларів на розвиток виробництва під 7-8% річних на 3-4 роки.

У жовтні ДП "Антонов" і російське ВАТ "Об‘єднана авіабудівна корпорація" (ОАК) підписали угоду учасників СП "ОАК-Антонов" для забезпечення координації української та російської сторін з спільними програмами авіапрому.

Створюване на паритетних умовах СП також займеться питаннями маркетингу і післяпродажного обслуговування літаків, а також виробленням пропозицій щодо подальшої інтеграції авіапромів РФ і Україною в майбутньому, після завершення корпоратизації авіапрому Україні.

Завершення процедури реєстрації СП, згідно з оприлюдненими раніше даними ДП "Антонов", планувалося в листопаді - після проведення зборів учасників СП і обрання ради директорів спільної структури.

"Антонов" хоче позичити 170 мільйонів


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Банки все більше кредитують населення Банки все більше кредитують населення Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Фонд молодiжного будiвництва у 2011 році видав кредитів на 10 мільйонів Фонд молодiжного будiвництва у 2011 році видав кредитів на 10 мільйонів Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Державні фінанси – це мистецтво передавати гроші з рук у руки доти, поки вони не зникнуть.

Р.Сарнофф
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті