Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 22 03:46 | London, Apr 22 01:46 | New York, Apr 21 21:46
Shanghai, Apr 22 09:46 | Tokyo, Apr 22 10:46 | Sydney, Apr 22 12:46

Китайці готові вкладати інвестиції в бізнес-проекти Запоріжжя

Китайці готові вкладати інвестиції в бізнес-проекти Запоріжжя
15 листопада 2010 в 14:25 - Уляна Роїк


Китайці готові вкладати інвестиції в бізнес-проекти Запоріжжя

У Запоріжжі відбулася зустріч виконуючого обов'язки міського голови Запоріжжя з Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні.  На цій зустрічі обговорювалися нові перспективи для співпраці. Представник Китаю зазначив, що інвестиційних вкладень бізнесу можуть бути цікаві проекти будівництва нових "Південного" і "Північного" мостів, реконструкція запорізького аеропорту, будівництво виставкових комплексів.

За словами посла, за останні вісім років практично не було підписано довгострокових контрактів між представниками китайського та українського бізнесу, і тому вкрай важливо для економіки двох країн створювати нові умови для плідної співпраці. 

Перші проекти китайських інвесторів уже почали працювати на території Запорізької області.

Виконуючий обов‘язки міського голови Запоріжжя підкреслив, що робоча група працює над стратегією розвитку Запоріжжя. Буде проведено зонування міста та визначено ключові точки для ділового партнерства.

Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні підкреслив, що бізнес Китаю готовий перетворити плани запорожців у реальність.

 

Китайці готові вкладати інвестиції в бізнес-проекти Запоріжжя


Новини Статті Аналітика
"ЕЛУАД" просить відкрити на підприємстві асфальтобетонний завод 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті