Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 17 17:45 | London, Jun 17 15:45 | New York, Jun 17 11:45
Shanghai, Jun 17 23:45 | Tokyo, Jun 18 00:45 | Sydney, Jun 18 02:45

Китай готовий закуповувати вугілля в Луганську

Китай готовий закуповувати вугілля в Луганську
19 листопада 2010 в 19:15 - Уляна Роїк


Китай готовий закуповувати вугілля в Луганську

Сьогодні в будівлі Луганської облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу, присвячене питанням видобутку і переробки корисних копалин.  У засіданні взяли участь заступник голови Луганської облдержадміністрації з питань промислової політики, транспорту та зв‘язку, заступник голови обласної ради, керівники Луганського регіонального центру інвестицій і розвитку, іноземні гості.

Під час засідання обговорювалися питання, пов‘язані з інвестиційним потенціалом Луганської області у сфері вугледобувної промисловості, а також видобутку вуглеводневої сировини області. Крім того, були представлені та обговорені інвестиційні проекти Луганської області.

На даний момент на території регіону налічується 735 родовищ різноманітних корисних копалин. В області знаходитися 20 родовищ вуглеводнів. З них 10 знаходяться в експлуатації, інша половина - в активному розвитку. На території області розташовано 382 кам‘яновугільних об‘єкта, запаси вугілля яких складають приблизно 14,4 млрд.т. Вугілля є стратегічним ресурсом для Луганської області. Він становить близько 70% мінерально-сировинної бази регіону. В області працюють близько 200 підприємств і організацій з видобутку, зберігання і транспортування вугілля. Луганська область входить до п‘ятірки найбільших регіонів України.

Державний банк розвитку КНР в якості пілотного проекту виділить кошти під державні гарантії на переоснащення та реорганізацію 3 шахт $120 млн. Проект розрахований на 15-20 років.

За словами представника посольства КНР в Україні, Китай може допомогти розвитку вугільної промисловості України і з радістю буде співпрацювати, працювати над цією галуззю. Китай готовий закуповувати вугілля в Україні.

 

Китай готовий закуповувати вугілля в Луганську


Новини Статті Аналітика
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Мідь, золото і вугілля стануть лідерами зростання цін серед сировини Мідь, золото і вугілля стануть лідерами зростання цін серед сировини 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Я бачу сни не тільки вночі, але і всі дні безперервно - таким чином я втілюю в життя всі свої мрії.

Стівен Спілберг
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті