Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 18 19:47 | London, Mar 18 17:47 | New York, Mar 18 13:47
Shanghai, Mar 19 01:47 | Tokyo, Mar 19 02:47 | Sydney, Mar 19 04:47

Китай готовий закуповувати вугілля в Луганську

Китай готовий закуповувати вугілля в Луганську
19 листопада 2010 в 19:15 - Уляна Роїк


Китай готовий закуповувати вугілля в Луганську

Сьогодні в будівлі Луганської облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу, присвячене питанням видобутку і переробки корисних копалин.  У засіданні взяли участь заступник голови Луганської облдержадміністрації з питань промислової політики, транспорту та зв‘язку, заступник голови обласної ради, керівники Луганського регіонального центру інвестицій і розвитку, іноземні гості.

Під час засідання обговорювалися питання, пов‘язані з інвестиційним потенціалом Луганської області у сфері вугледобувної промисловості, а також видобутку вуглеводневої сировини області. Крім того, були представлені та обговорені інвестиційні проекти Луганської області.

На даний момент на території регіону налічується 735 родовищ різноманітних корисних копалин. В області знаходитися 20 родовищ вуглеводнів. З них 10 знаходяться в експлуатації, інша половина - в активному розвитку. На території області розташовано 382 кам‘яновугільних об‘єкта, запаси вугілля яких складають приблизно 14,4 млрд.т. Вугілля є стратегічним ресурсом для Луганської області. Він становить близько 70% мінерально-сировинної бази регіону. В області працюють близько 200 підприємств і організацій з видобутку, зберігання і транспортування вугілля. Луганська область входить до п‘ятірки найбільших регіонів України.

Державний банк розвитку КНР в якості пілотного проекту виділить кошти під державні гарантії на переоснащення та реорганізацію 3 шахт $120 млн. Проект розрахований на 15-20 років.

За словами представника посольства КНР в Україні, Китай може допомогти розвитку вугільної промисловості України і з радістю буде співпрацювати, працювати над цією галуззю. Китай готовий закуповувати вугілля в Україні.

 

Китай готовий закуповувати вугілля в Луганську


Новини Статті Аналітика
Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Китай хоче виробити рекордну кількість сталі Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Мідь, золото і вугілля стануть лідерами зростання цін серед сировини Мідь, золото і вугілля стануть лідерами зростання цін серед сировини 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання? Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 30.03.2011. ВІдновлення зростання?
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 28.03.2011. Песимізм не проходить

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруєте йому спочатку свій гарний настрій!

Спіноза
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті