Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 11:45 | London, Jul 18 09:45 | New York, Jul 18 05:45
Shanghai, Jul 18 17:45 | Tokyo, Jul 18 18:45 | Sydney, Jul 18 20:45

Київський ювелірний завод "Ізумруд" продаватимуть на аукціоні10 листопада 2010 в 09:18 - Уляна Роїк


Київський ювелірний завод "Ізумруд" продаватимуть на аукціоні

Фонд державного майна (ФДМ) виставить на продаж цілісний майновий комплекс київського державного підприємства (КДП) "Ізумруд".  Про це повідомляється на сайті ФДМ.

Згідно з повідомленням, початкова вартість майнового комплексу становить 73 млн. 704 тис. грн.

Для участі в конкурсі покупець повинен надати підтвердження наявності у нього можливостей (контрактів, мереж збуту й ін.) для реалізації діамантів на світовому і вітчизняному ринках, а також впродовж двох років здійснювати прибуткову фінансову діяльність.

Відповідно до конкурсних умов, покупець зобов’язаний зберегти кількість робочих місць, яка була на підприємстві станом на 1 лютого 2010 року, а також створити нові робочі місця.

Крім того, покупець зобов`язаний зберегти профіль основних видів економічної діяльності підприємства з відповідними заходами з доведення до належного технічного стану приміщень підприємства, провести оновлення устаткування з метою забезпечення ефективності подальшого функціонування виробництва на суму не менш як 1,6 млн. дол.

Покупець також зобов`язаний внести інвестиції для закупівлі алмазної сировини і забезпечення виробництва ювелірних виробів у сумі 18$ млн.

Аукціон з продажу цілісного майнового комплексу "Ізумруд" відбудеться 30 грудня 2010 року.


Довідка від порталу ІНВЕСТИЦІЇ орг

Київське державне підприємство "Ізумруд" займається виробництвом і реалізацією ювелірних виробів.

За підсумками дев`ять місяців 2010 роки обсяг реалізованої продукції підприємства становив 1 млн. 606 тис. грн., збиток – 9 млн. 312 тис. грн., кредиторська заборгованість – 16 млн. грн., дебіторська заборгованість – 4 млн. грн.

КДП "Ізумруд" розташований на двох земельних ділянках: у Києві і в смт Рокитне Рівненської області.

 

Київський ювелірний завод "Ізумруд" продаватимуть на аукціоні


Новини Статті Аналітика
"Нафтогаз" знову спробує продати на аукціоні бензин за ціною вище ринкової Заробіток на аукціонах Заробіток на аукціонах Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
"Нафтогаз України" продав ОВДП на 5 млрд грн "Дельта банку" Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011
"Нафтогаз" вперше продав ОВДП на 5 мільярдів приватному банку Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті