Інвестиції.орг

Kyiv, Nov 24 22:35 | London, Nov 24 20:35 | New York, Nov 24 16:35
Shanghai, Nov 25 04:35 | Tokyo, Nov 25 05:35 | Sydney, Nov 25 07:35

Крим співпрацюватиме з Болгарією

Крим співпрацюватиме з Болгарією
26 листопада 2010 в 17:08 - Уляна Роїк


Крим співпрацюватиме з Болгарією

Перший заступник голови Ради міністрів Криму Павло Бурлаков підписав угоди про співпрацю з керівниками адміністрації найбільшої в Болгарії Бургаської області та провінції Себу, яка є одним з найбільш розвинених регіонів Республіки Філіппіни. 

Підписання угод відбулося в Ялті, в рамках Чорноморського економічного форуму. З боку Бургаської області угоду підписав голова обласної адміністрації Костянтин Гребенаров, з боку провінції Себу - губернатор Гвендолін Ф. Гарсія.

Костянтин Гребенаров, зі свого боку, запевнив першого заступника глави уряду Криму, що Бургаська область зацікавлена у розвитку відносин з АРК.

Іноземні інвестори зараз знаходяться в Сімферополі, вивчають інвестиційні можливості регіону.

Гвендолін Ф. Гарсія, заявила, що керівництво провінції Себу прагне до "довгої, тісної і плідної" співпраці з Кримом.

Підписані документи передбачають розвиток торговельно-економічного, науково-технічного і культурного співробітництва.

В угоді про співпрацю з Бургаської областю є, зокрема, пункти про сприяння створенню спільних підприємств, співпраці у сфері охорони здоров‘я, обміні комерційними пропозиціями, спільній науковій та природоохоронній роботі.

Угода про співпрацю з провінцією Себу містить пункти про сприяння укладенню прямих контрактів між підприємствами двох регіонів, обмін результатами наукових і економічних досліджень, організації спільного випуску ліків та екологічно чистих продуктів харчування.

 

Крим співпрацюватиме з Болгарією


Новини Статті Аналітика
Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори Українці не можуть продати будинки в Криму через відсутність попиту - ріелтори 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

У них є гроші на війни, але вони не можуть нагодувати бідних.

Тупак Амару Шакур
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті