Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 10:30 | London, Jul 19 08:30 | New York, Jul 19 04:30
Shanghai, Jul 19 16:30 | Tokyo, Jul 19 17:30 | Sydney, Jul 19 19:30

Кабмін запропонує Раді заходи для детінізації економіки

Кабмін запропонує Раді заходи для детінізації економіки
26 лютого 2011 в 14:30 - Роман Зайцев


Кабмін запропонує Раді заходи для детінізації економіки

Кабінет міністрів має намір у березні запропонувати Верховній раді заходи для детінізації економіки.Про це сказав віце-прем‘єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко в інтерв‘ю тижневику "2000", повідомляє агентство "Українські новини".

"У березні розраховуємо подати в парламент пакет законів з детінізації економіки. Там будуть враховані найбільш ефективні заходи, які успішно спрацювали в інших країнах", - підкреслив він.

При цьому Тігіпко підкреслив, що наразі Кабмін вивчає досвід інших країн, зокрема Чехії, Польщі й Болгарії.

За його словами, серед таких заходів розглядається можливість введення мінімальних офіційних зарплат для кожної категорії працівників і системи ризик-орієнтованого контролю робочих місць і заробітних плат.

Тігіпко вважає, що ці заходи дають змогу враховувати велику кількість факторів, за допомогою яких можна виявити недобросовісних платників податків.

Як повідомлялося, раніше Тігіпко виступив за кримінальну відповідальність у разі порушень в оформленні трудових відносин.

Кабмін запропонує Раді заходи для детінізації економіки


Новини Статті Аналітика
Євро-2012 Євро-2012 "подешевшало" на мільярд Верховна Рада хоче ввести кримінальну відповідальність за маніпуляції на фондовому ринку Верховна Рада хоче ввести кримінальну відповідальність за маніпуляції на фондовому ринку ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд змінює порядок реєстрації безробітних Уряд змінює порядок реєстрації безробітних Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд зупинив фінансування авіапрому Уряд зупинив фінансування авіапрому Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Депутати схвалили антирейдерський законопроект Депутати схвалили антирейдерський законопроект Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Верховна рада обклала митом експорт зерна Верховна рада обклала митом експорт зерна У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті