Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 10:03 | London, Jul 20 08:03 | New York, Jul 20 04:03
Shanghai, Jul 20 16:03 | Tokyo, Jul 20 17:03 | Sydney, Jul 20 19:03

Кабмін планує посилити функції податкової

Кабмін планує посилити функції податкової
16 лютого 2011 в 18:12 - Ілона Чіркова


Кабмін планує посилити функції податкової

Кабінет міністрів направив до Верховної Ради зміни до Податкового кодексу.Про це повідомляє "Комерсант-Україна".

Видання відзначає, що уряд за 1,5 місяця вже встиг оцінити спірні норми кодексу, які тепер пропонується змінити.

Зокрема, за інформацією газети, Кабмін пропонує застосовувати штрафні санкції за результатами перевірок у розмірах, передбачених законодавством, що діє на момент закінчення аудиту.

Крім того, в уряді пропонують розширити повноваження Державної податкової служби в питанні звернення до судів для примусового надання громадянами декларацій про доходи і майно, якщо фізична особа відмовляється добровільно це робити.

З 30 до 10 днів передбачається скоротити строк надання інформації суб‘єктом на запит Державної податкової служби, йдеться у публікації.

Газета пише, що також уряд ініціює повернення ПДВ на консультаційні, юридичні, аудиторські й бухгалтерські послуги, оскільки їх виведення з оподатковування "призводить до втрат бюджету.

Разом з тим, Кабмін пропонує ліквідувати колізію у застосуванні пільги з податку на прибуток.

Видання зазначає,що пільги почали діяти з 1 січня, тоді як розділ з податку на прибуток набуде чинності тільки з 1 квітня. Через це бюджет може недоодержати податку на прибуток на 600 мільйонів гривень.

За інформацією голови комітету з питань податкової й митної політики, регіонала Віталія Хомутинника, усі зміни до Податкового кодексу будуть узагальнені і ухвалені до закінчення поточної сесії парламенту.

Кабмін планує посилити функції податкової


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Формування фінансової ланки інноваційної інфраструктури Формування фінансової ланки інноваційної інфраструктури ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" НБУ лібералізує валютний ринок НБУ лібералізує валютний ринок Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті