Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 22 16:08 | London, Jan 22 14:08 | New York, Jan 22 10:08
Shanghai, Jan 22 22:08 | Tokyo, Jan 22 23:08 | Sydney, Jan 23 01:08

Європейський союз виділить 40 млн. євро на підтримку українських інституцій

Європейський союз виділить 40 млн. євро на підтримку українських інституцій
13 жовтня 2010 в 17:57 - Оксана Кадай-Гриців


Європейський союз виділить 40 млн. євро на підтримку українських інституцій

Європейський Союз виділить понад 40 млн євро на підтримку українських інституцій, зокрема на втілення програм, пов’язаних з проведенням вітчизняного фітосанітарного та санітарного контролю транспортних послуг, торгівлі, а також міграційної політики відповідно до стандартів ЄС.  

Про це на спільній прес-конференції з єврокомісаром з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле у средув Брюсселі повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров.
Виділення цих коштів передбачить меморандум про взаєморозуміння між урядом України і Європейською комісією щодо документа програма всеохоплюючої інституційної побудови.
При підписанні відповідного меморандуму в рамках програми "Східного партнерства" у Брюсселі в середу були присутні Азаров і Фюле.
Меморандум спрямований на впровадження положень, передбачених Угодою про асоціацію. Реалізація заходів щодо фінансування буде проводитися в 2011-2013 роках.
 

Європейський союз виділить 40 млн. євро на підтримку українських інституцій


Новини Статті Аналітика
"Надра України" і Eni Ukraine Holdings підписали меморандум про взаєморозуміння Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Україна підписала 5 меморандумів з ікомпаніями стосовно видобутку сланцевого газу Україна підписала 5 меморандумів з ікомпаніями стосовно видобутку сланцевого газу Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Азаров задоволений меморандумом із власниками НПЗ Азаров задоволений меморандумом із власниками НПЗ Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Кабмін підписав меморандум про співпрацю з нафтотрейдерами Кабмін підписав меморандум про співпрацю з нафтотрейдерами У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Найбільша в Італії енергетична компанія хоче добувати вуглеводні в Україні Найбільша в Італії енергетична компанія хоче добувати вуглеводні в Україні Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Світ належить оптимістам, песимісти – тільки глядачі.

Ф.Гізо
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті