Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 17:21 | London, Jul 22 15:21 | New York, Jul 22 11:21
Shanghai, Jul 22 23:21 | Tokyo, Jul 23 00:21 | Sydney, Jul 23 02:21

ЄБРРзапропонувала українським підприємствам кредити до 5 млн дол. на реалізацію програми з енергозбереження13 жовтня 2010 в 15:42 - Оксана Кадай-Гриців


ЄБРРзапропонувала українським підприємствам кредити до 5 млн дол. на реалізацію програми з енергозбереження

Європейські експерти з енергозбереження знову завітали до Львова, щоб ознайомити львівських бізнесменів з можливістю отримати кредит у сумі від 50 тис до 5 млн дол.  США в Європейському Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) на реалізацію проектів у сфері енергозбереження та впровадження джерел відновлювальної енергії на своєму підприємстві.
Як розповів під конференції ЄБРР з питань підвищення енергоефективності в Україні (UKEEP) керівник даного проекту Андерс Лунд, така програма стартувала в Україні ще три роки тому. За цей час період відбулося 9 конференцій у семи містах України – Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку, Івано-Франківську та Львові зокрема. Завдяки програмі з енергозбереження в країні загалом було використано 130 млн США, реалізовано 40 проектів, два з яких було зі Львова.
Андерс Лунд підкреслив, що UKEEP створений для того, аби сприяти інвестиціям у підвищення енергоефективності в Україні. Адже, за його словами, на сьогодні українські підприємства споживають втричі більше енергоносіїв, ніж середні компанії країн Євросоюзу для виробництва одного і того ж продукту. Відтак, вже на наступний рік українські підприємства, які бажають підвищити свою енергоефективність, загалом можуть розраховувати на 150 млн дол. кредиту. «Спочатку на програму було виділено 100 млн, але, оскільки, є хороші показники, цю суму збільшили до 150 млн. І ця програма на стільки ефективна, що 15 чи 13-відсоткова ставка вже немає значення», - зауважив А.Лунд.
Керівник UKEEP також розповів, що учора їхні експерти відвідали одне з підприємств Львова, на якому скоріш за все буде проведено енергоаудит. Однак, що це за підприємство А.Лунд не захотів говорити. «Я не буду називати цю компанію, бо ми ще не дійшли до фінальної стадії. Єдине що можу сказати, що це достатньо велике підприємство у виробничій сфері і думаю, що кредит йому буде надано у розмірі близько 5 млн дол. Крім того, ми ще плануємо сьогодні і завтра відвідати ще два львівських підприємства», - розповів Андерс Лунд.

 

ЄБРРзапропонувала українським підприємствам кредити до 5 млн дол. на реалізацію програми з енергозбереження


Новини Статті Аналітика
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті