Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 13:54 | London, Jul 16 11:54 | New York, Jul 16 07:54
Shanghai, Jul 16 19:54 | Tokyo, Jul 16 20:54 | Sydney, Jul 16 22:54

Шахти Львівщини та Волині перевірятиме Держгірпромнагляд15 січня 2011 в 11:45 - Ілона Чіркова


Шахти Львівщини та Волині перевірятиме Держгірпромнагляд

У зв’язку із аварією на шахті "Межирічанська", Держгірпромнагляд ініціює проведення позапланових оперативних перевірок розроблених вугільними підприємствами заходів щодо рятування людей, попередження та ліквідації аварій. Теруправління у Львівській області перевірить шахти ДП "Львіввугілля" та "Волиньвугілля", повідомили у теруправлінні Держгірпромнагляду у Львівській області.Особливу увагу звертатимуть на план ліквідації аварії та можливість його ведення в дію, а також забезпечення шахт, горизонтів та гірничих виробок запасними виходами, їх придатність для пересування людей, проходження гірничорятувальників у респіраторах і транспортування потерпілих.

Інспектори Західної державної міжрегіональної гірничотехнічної інспекції у вугільній промисловості проконтролюють наявність, стан і розташування засобів рятування гірників: місця зберігання саморятівників, пункти переключення в саморятівники та підготовку працівників до їх використання.

Буде відслідковано стан вентиляційних пристроїв, пожежозрошувальних трубопроводів, справність водозапірної арматури та пожежних кранів, пожежних рукавів та стволів; наявність в нормативній кількості засобів пожежогасіння; функціонування шахної гірничорятувальної станції і допоміжної гірничорятувальної команди.

При виявленні порушень вимог нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці роботи заборонятимуть, а особи, які не забезпечили виконання вимог промислової безпеки, будуть притягнуті до відповідальності.

Відновлення робіт здійснюватимуть після повного усунення порушень та особистої перевірки відповідальних осіб теруправління.

Шахти Львівщини та Волині перевірятиме Держгірпромнагляд


Новини Статті Аналітика
Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в Львів розмістить 2,5 млн грн на депозиті в "Укрексімбанку" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Кабмін дав Львову 8,7 мільйона на цирк Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Держава дасть Львову 4 мільярди на Держава дасть Львову 4 мільярди на "Олімпійську надію-2022" Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
S&P присвоїла рейтинг S&P присвоїла рейтинг "CCC +" планованому випуску облігацій Львова на 90 млн грн. У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Уряд призупинив приватизацію шахт Уряд призупинив приватизацію шахт Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті