Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 15 22:19 | London, Jul 15 20:19 | New York, Jul 15 16:19
Shanghai, Jul 16 04:19 | Tokyo, Jul 16 05:19 | Sydney, Jul 16 07:19

ЄС зробив для шахти "Самсонівська-Західна" на Луганщині спецпроект6 березня 2011 в 13:57 - Ілона Чіркова


ЄС зробив для шахти "Самсонівська-Західна" на Луганщині спецпроект

У рамках проекту Євросоюзу в Україну "Програма підтримки вугільного сектору" на шахті "Самсонівська-Західна" відбулася передача проекту "Дегазація та утилізація метану у вугільній шахті" Самсонівська-Західна ", виконаного фахівцями Євросоюзу.Про це повідомляє прес-служба ВАТ "Краснодонвугілля".

На церемонії передачі були присутні керівник технічної допомоги Представництва Євросоюзу в Україні Ханс Райн, керівник проекту "Програма підтримки вугільного сектору" Войтек Млоджиєвський.

Януш Шьодлак, старший експерт з охорони праці Програми передав два примірники проекту Дмитру Пачіно, головному інженерові шахти "Самсонівська-Західна". Дмитро Пачіно від імені керівництва шахти висловив вдячність фахівцям Євросоюзу за практичну допомогу в питанні ефективного використання метану від дегазації вугільного пласта, що розробляється шахтою.

Основні положення проекту базуються на аналітичних матеріалах та зустрічах з фахівцями шахти "Самсонівська-Західна", профільного вугільного інституту інституту МакНДІ. Співпраця тривала близько року.

Проект-дослідження містить у собі варіанти можливості використання метану, отриманого від дегазації пласта К-2-н (поверхневої і підземної), в якості пального для енергетичного обладнання. Загалом, запропоновано будівництво на базі шахти електростанції.

Згідно з проектом, енергія метану через систему устаткування буде перетворюватися в електричну енергію з промислової частотою 50 герц.

Юрій Моїсеєнко, заступник генерального директора з охорони праці та надзвичайних ситуацій від імені керівництва ВАТ "Краснодонвугілля", подякував польських фахівців за творчий підхід до проблеми використання метану, вручив подяку генерального директора ВАТ "Краснодонвугілля", сувеніри учасникам проекту Євросоюзу.

"Гірники і фахівці ВАТ" Краснодонвугілля" переконані, що реалізація технічних рішень, що знайшли відображення в проекті, призведуть до поліпшення промислової безпеки та дозволять отримати економічний ефект.

Юрій Моїсеєнко заявив, що їхньою спільною плідною роботою вони закладають основу хороших, добросусідських відносин між Україною, Польщею та Європейським співтовариством.

У свою чергу керівник проекту Євросоюзу "Програма підтримки вугільного сектору" Войтек Млоджиєвський побажав іншим шахтам в Україну, щоб їм вдалося "швидко дійти до такого рівня розвитку, який вже сьогодні представляє" Самсонівська-Західна ".

Керівник відділу технічної допомоги Представництва ЄС в Україні Ханс Райн зазначив, що цей проект, один з декількох проектів енергетичних проектів ЄС.

Він додав, що хотілося б, щоб такі проекти впроваджувалися на інших шахтах, а для цього необхідні робочі зустрічі, які не закінчаться із закінченням проекту.

ЄС зробив для шахти "Самсонівська-Західна" на Луганщині спецпроект


Новини Статті Аналітика
Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Рівень безробіття в зоні євро в квітні не змінився і склав 9,9% Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону Формування безпечного інноваційного розвитку та забезпечення інноваційної безпеки реону ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Туркменістан має друге за величиною газове родовище у світі Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Маркетинговий підхід до дифузії інновацій у промисловості Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
ЄС хоче протестувати українські АЕС ЄС хоче протестувати українські АЕС Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства Єврорегіональний вектор транскордонного розвитку підприємства I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Єврокомісія підтримала проект будівництва Єврокомісія підтримала проект будівництва "Південного потоку" Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури Комерціалізація інновацій та науково-технічних розробок з використанням потенціалу регіональної інноваційної інфраструктури I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Той день, коли ви повністю візьмете на себе відповідальність за власне майбутнє і припините шукати виправдання сумнівам, стане днем початку руху до вершин.

Джон Сімпсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті