Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 20 00:04 | London, Mar 19 22:04 | New York, Mar 19 18:04
Shanghai, Mar 20 06:04 | Tokyo, Mar 20 07:04 | Sydney, Mar 20 09:04

Для розвитку гірничодобувної галузі у Запорізькій області розробляють програму

Для розвитку гірничодобувної галузі у Запорізькій області розробляють програму
26 січня 2011 в 19:56 - Ілона Чіркова


Для розвитку гірничодобувної галузі у Запорізькій області розробляють програму

В облдержадміністрації відбулося засідання обласної робочої групи з розробки проекту програми розвитку гірничодобувної галузі Запорізької області.

Згідно з розпорядженням запорізького губернатора Бориса Петрова цю роботу очолює заступник голови ОДА Лариса Мефедова.

Програма розвитку гірничодобувної галузі повинна забезпечити раціональне комплексне використання надр, поліпшення екологічної ситуації в регіоні.

Заступник голови ОДА Лариса Мефедова пояснила, що нова програма буде відображати поточний стан гірничодобувної галузі регіону та перспективи її розвитку, а також містити комплекс заходів, спрямованих на попередження та обмеження небезпечних факторів впливу на навколишнє середовище.

Як повідомляє прес-служба ОДА, до розробки проекту програми планують залучити вчених і громадськість. За результатами засідання на сьогоднішній день члени обласної робочої групи опрацьовують питання щодо структури та основних напрямків програми розвитку гірничодобувної галузі Запорізької області.

Для розвитку гірничодобувної галузі у Запорізькій області розробляють програму


Новини Статті Аналітика
В Запорізькій області побудують метанові заправки В Запорізькій області побудують метанові заправки Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
КРУ Запорізької області займеться КРУ Запорізької області займеться "тендерними махінаціями" "Дніпроенерго" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Інвестиційні проекти Запорізької обл. склали $3,24 млрд. Інвестиційні проекти Запорізької обл. склали $3,24 млрд. Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Львів вже має програму розвитку міста до 2013 р. Львів вже має програму розвитку міста до 2013 р. У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Заборгованість по зарплаті у Запорізькій області зменшили на п’яту частину Заборгованість по зарплаті у Запорізькій області зменшили на п’яту частину Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх спочатку вимагає десять часткою зусиль, щоб отримати одну частку результату. Після того, як Ви впораєтеся з цим - станете постійно отримує десять часткою результату при одній частці зусиль.

Чарльз Гивенс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті