Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 25 20:53 | London, Jun 25 18:53 | New York, Jun 25 14:53
Shanghai, Jun 26 02:53 | Tokyo, Jun 26 03:53 | Sydney, Jun 26 05:53

Фірташ обіцяє Україні добрива зі знижкою

Фірташ обіцяє Україні добрива зі знижкою
12 березня 2011 в 08:00 - Роман Зайцев


Фірташ обіцяє Україні добрива зі знижкою

Власник Group DF Дмитро Фірташ має намір постачати на внутрішній ринок України добрива за ціною, на 20-25% нижчою за ринкові. Про це повідомила прес-служба бізнесмена.Як зазначив Фірташ, у ході консультацій з урядом України був вироблений механізм узгодження потреб агропромислового комплексу країни в добривах і можливостей хімічних підприємств з їх виробництва.

"Ми змогли перейти від сезонного до рівномірного завантаження виробничих потужностей, і можемо зробити знижку на 20-25% від ринкової ціни для внутрішнього ринку. Це досить багато", - сказав бізнесмен.

За його словами, на виконання домовленостей з урядом були підписані договори про відвантаження карбаміду та аміачної селітри за зниженими цінами.

"Вперше виробники добрив і уряд склали план і розписали, скільки добрив потрібно аграріям. План поставок розписаний на три роки наперед", - зазначив Фірташ.

Згідно з оцінками, в найближчі три-п‘ять років, ємність внутрішнього ринку добрив зросте у п‘ять разів.

"Аграріям це вигідно, тому що вони можуть купити добрива дешевше і отримати хороший врожай. При цьому вартість зерна зараз зростає. А держава отримає свої плоди - вона отримає збільшення ВВП, вона отримає податки, і отримає валюту від експортних поставок", - наголосив бізнесмен.

Крім того, Фірташ зазначив, що така співпраця бізнесу і держави створює додаткові конкурентні переваги для України відразу в двох сегментах міжнародного бізнесу - на ринках сільськогосподарської продукції та азотних добрив.

"Стратегічне співробітництво виробників добрив та аграрного сектора дасть основу для зростання сільського господарства України. По суті, країна є великим виробником зернових і може розширити поставки продовольства на світовий ринок", - наголосив Фірташ.

 

Фірташ обіцяє Україні добрива зі знижкою


Новини Статті Аналітика
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд вітчизняного фондового ринку за 28.03.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 28.03.2011 від ІГ Сократ
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Чинники впливу на розвиток інновацій в сфері екологічного менеджменту Чинники впливу на розвиток інновацій в сфері екологічного менеджменту Україна: перебіг торгів на фінансових ринках Україна: перебіг торгів на фінансових ринках
Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Диверсифікація як ефективний метод виходу на міжнародний ринок Диверсифікація як ефективний метод виходу на міжнародний ринок ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Ціни на пальне в Україні показали мляве зростання Ціни на пальне в Україні показали мляве зростання Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік Державно - приватне партнерство в Україні Державно - приватне партнерство в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті