Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 14:24 | London, Jul 19 12:24 | New York, Jul 19 08:24
Shanghai, Jul 19 20:24 | Tokyo, Jul 19 21:24 | Sydney, Jul 19 23:24

За прогнозами експертів, в 2011 р. подорожчають овочі, м’ясо й молоко11 січня 2011 в 16:42 - Ілона Чіркова


За прогнозами експертів, в 2011 р. подорожчають овочі, м’ясо й молоко

Наступного року, за прогнозами фахівців, найбільше зростатимуть в ціні овочі, фрукти, а також м'ясні й молочні продукти. Також обіцяють подорожчання яєць.За підрахунками експертів,  українці в 2011 році м'яса з'їдять більше на 85 тисяч тонн.

Директор департаменту розвитку Анатолій Розгон зазначив, що ці індекси зростання цін не будуть вищими, ніж інфляційні індекси 10%.

Вже за перші 10 днів нового року ціни на цукор і масло зросли на 5%. Втім, як запевняють  чиновники, вони вже звернулися в Антимонопольний комітет, щоб повернути ціни назад.

Також експерти зазначили, що цього року жодних підстав для подорожчання хліба й гречки немає. І в міністерстві вже запевнили, що вони забезпечать виробництво й накопичення ресурсів.

У МінАПК також зазначили, що на державні кошти буде побудовано величезні оптові ринки. До жовтня вони з'являться в Києві, Львові, Донецьку, Харкові й Запоріжжі.

Ціни на овочі в Україні в серпні-вересні 2010 року перевищили ціни на цю продукцію в Європі.

За прогнозами експертів, в 2011 р. подорожчають овочі, м’ясо й молоко


Новини Статті Аналітика
Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Овочі почали дешевшати Овочі почали дешевшати Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Імпорт овочів в Україну зріс вдвічі Імпорт овочів в Україну зріс вдвічі У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Ціни на овочі продовжують бити рекорди Ціни на овочі продовжують бити рекорди Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті