Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 19 04:56 | London, Mar 19 02:56 | New York, Mar 18 22:56
Shanghai, Mar 19 10:56 | Tokyo, Mar 19 11:56 | Sydney, Mar 19 13:56

За прогнозами експертів, в 2011 р. подорожчають овочі, м’ясо й молоко11 січня 2011 в 16:42 - Ілона Чіркова


За прогнозами експертів, в 2011 р. подорожчають овочі, м’ясо й молоко

Наступного року, за прогнозами фахівців, найбільше зростатимуть в ціні овочі, фрукти, а також м'ясні й молочні продукти. Також обіцяють подорожчання яєць.

За підрахунками експертів,  українці в 2011 році м'яса з'їдять більше на 85 тисяч тонн.

Директор департаменту розвитку Анатолій Розгон зазначив, що ці індекси зростання цін не будуть вищими, ніж інфляційні індекси 10%.

Вже за перші 10 днів нового року ціни на цукор і масло зросли на 5%. Втім, як запевняють  чиновники, вони вже звернулися в Антимонопольний комітет, щоб повернути ціни назад.

Також експерти зазначили, що цього року жодних підстав для подорожчання хліба й гречки немає. І в міністерстві вже запевнили, що вони забезпечать виробництво й накопичення ресурсів.

У МінАПК також зазначили, що на державні кошти буде побудовано величезні оптові ринки. До жовтня вони з'являться в Києві, Львові, Донецьку, Харкові й Запоріжжі.

Ціни на овочі в Україні в серпні-вересні 2010 року перевищили ціни на цю продукцію в Європі.

За прогнозами експертів, в 2011 р. подорожчають овочі, м’ясо й молоко


Новини Статті Аналітика
Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Овочі почали дешевшати Овочі почали дешевшати Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Імпорт овочів в Україну зріс вдвічі Імпорт овочів в Україну зріс вдвічі У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Ціни на овочі продовжують бити рекорди Ціни на овочі продовжують бити рекорди Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Щоб бути розумним, інвестування повинно нагадувати звичайний бізнес!

Бенджамін Грехем
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті