Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 21 01:04 | London, Mar 20 23:04 | New York, Mar 20 19:04
Shanghai, Mar 21 07:04 | Tokyo, Mar 21 08:04 | Sydney, Mar 21 10:04

В Новий рік з новими цінами на продукти4 січня 2011 в 14:30 - Ілона Чіркова


В Новий рік з новими цінами на продукти

Ціни на продукти харчування будуть рости приблизно так само, як і загальний рівень цін, тобто близько 10 відсотків на рік по всьому споживчому кошику. Про це в інтерв’ю розповів аналітик Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь.

Експерт пояснив, що по молоку може бути подальше підвищення. Це пов’язано з тим, що поголів’я корів скорочується і, незважаючи на певне зростання надоїв на одну корову, все одно загальний обсяг молока скорочується, а попит на нього є як на внутрішньому ринку, так і на ринку, який працює на експорт, в першу чергу , до Російської Федерації. Також, звичайно, будуть сезонні коливання. Більшість овочів і фруктів щорічно стрибають в ціні, не буде винятком і цей рік.

 

За його словами, молоко подорожчає десь на чверть: якщо говорити про молоко, то може йти мова про зростання цін протягом наступного року ще на 20-25 відсотків. Приблизно те ж, що минулого року. Відповідно, це впливає на всі молокопродукти - масло, сири, йогурти. Якщо говорити про овочі, то вони просто один рік іноді на 100% "ходять" в ціні, картопля щорічно "ходить" в ціні на 100%. І це не буде дивним, якщо її вартість буде туди-сюди змінюватися в наступному році.

 

За словами пана Жолудя, є ймовірність дефіциту цукру, пов’язана з тим, що через торішню посуху була дуже низька цукристість цукрових буряків.

 

Аналітик підкреслив, що за гречцою він не очікує подальшого зростання. Більш того, за певними оцінками, і в Україні, і в Росії посіяно більше гречки, ніж у попередні три роки. Відповідно можливо навіть зниження цін на гречку наступного року.

В Новий рік з новими цінами на продукти


Новини Статті Аналітика
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Лукашенко заборонив підвищувати ціни Лукашенко заборонив підвищувати ціни У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті