Інвестиції.орг

Kyiv, May 21 19:59 | London, May 21 17:59 | New York, May 21 13:59
Shanghai, May 22 01:59 | Tokyo, May 22 02:59 | Sydney, May 22 04:59

Уряд скасував ліцензії на оптовий цукор

Уряд скасував ліцензії на оптовий цукор
Рейтинг: 0
Голосів: 0
30 вересня 2010 в 11:00 - Роман Зайцев


Уряд скасував ліцензії на оптовий цукор

Кабмін скасував обов'язкове ліцензування оптової торгівлі цукром.  Після цього на ринку буде запроваджено новий механізм контролю, пише газета "Дело".

Зокрема, на засіданні в середу, 29 вересня Кабмін схвалив законопроект про внесення змін до закону "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" та скасував ліцензування оптової торгівлі цукром.

Двома днями раніше цей проект знайшов схвалення у профільного урядового комітету.

Відзначимо, що на практиці ліцензування оптової торгівлі солодким продуктом ніколи не діяло.

"Ліцензій як таких не було, компанії не платили за ліцензії ні копійки, оптова торгівля цукром не вимагала додаткових дозволів", - пояснює голова асоціації "Укрцукор" Микола Ярчук.

Він зазначив, що скасування ліцензування потрібно для того щоб не бюрократизувати процедури контролю цукрового ринку.

"Не так давно парламент прийняв закон "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру", яким вводиться декларування залишків цукру, цього заходу цілком достатньо для контролю ринку і розуміння реальних балансів", - говорить він.

Норма про обов‘язкове декларування залишків цукру ще в силу не вступила оскільки ще не прописано порядок її реалізації.

Зокрема, не визначено хто буде займатися аналізом зібраних даних - Мінекономіки або МінАП, а також хто буде стежити за її виконанням суб‘єктами підприємницької діяльності.

Проте в ефективності цього методу контролю учасники ринку не сумніваються.

Передбачається, що у разі неподання або несвоєчасного подання декларації про обсяг цукру, що знаходиться у власності підприємця, або включення в декларацію недостовірних даних з суб‘єкта підприємницької діяльності стягується штраф у розмірі п‘ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Уряд скасував ліцензії на оптовий цукор


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія і Україна одночасно знімуть обмеження на експорт зерна Росія і Україна одночасно знімуть обмеження на експорт зерна Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Україна може експортувати близько 20 млн. т. зернових Україна може експортувати близько 20 млн. т. зернових У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті