Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 23:59 | London, Jul 19 21:59 | New York, Jul 19 17:59
Shanghai, Jul 20 05:59 | Tokyo, Jul 20 06:59 | Sydney, Jul 20 08:59

Уряд обіцяє, що наприкінці жовтня-початку листопада деякі продукти подешевшають

Уряд обіцяє, що наприкінці жовтня-початку листопада деякі продукти подешевшають
Рейтинг: 0
Голосів: 0
19 жовтня 2010 в 12:00 - Роман Зайцев


Уряд обіцяє, що наприкінці жовтня-початку листопада деякі продукти подешевшають

У кінці жовтня — початку листопада мають подешевшати деякі продукти. Про це повідомив прес-секретар Прем'єр-міністра Віталій Лук'яненко.  За його словами з цією метою вже вжиті певні заходи: припинено експорт зерна, держава згодна закупити його в Аграрний фонд, щоб не допустити подорожчання хліба. “В Аграрному фонді буде запас необхідного продовольства для інтервенцій (м‘ясо, зерно), щоб за необхідності викидати його на ринок. У містах організовуємо масові регулярні щотижневі ярмарки з продажу товарів від виробника, а значить там вони дешевші мінімум на 10-15%, ніж у магазинах. У результаті попит зменшиться, і маркети не зможуть занадто задирати ціни”, - повідомив В. Лук‘яненко.

Також, за його словами, в Раду подано законопроект Кабміну про скасування ввізних мит на гречку, картоплю, вершкове масло, жито, згущене молоко. “Сподіваюся, що його відразу приймуть. Все це в комплексі має дати відчутні результати”, - сказав В. Лук‘яненко.

Натомість, директор інформаційної компанії “ПроАгро” Микола Верницький зауважив, що скасування мит на деякі продукти і продуктові ярмарки призупинить зростання цін тільки тимчасово, до виборів, максимум до кінця року. А, наприклад, дешеве масло ми можемо купити тільки в Білорусі, але у нас з нею і так безмитна торгівля, тому на даний олія (не спред) ціни не впадуть. Також, на його думку, краще, щоб допомога держави була адресною: наприклад, видача карток для малозабезпечених, як у США.

“Скасування мита, про які просить Кабмін, це правильна ринковий захід, але вона дасть ефект через півроку, наприклад, не дозволить злетіти цінами на гречку, коли закінчаться свої запаси”, - сказала аналітик компанії “ААА” Марія Колесник.

Уряд обіцяє, що наприкінці жовтня-початку листопада деякі продукти подешевшають


Новини Статті Аналітика
Nokia прогнозує Nokia прогнозує "істотне зниження" виручки за підсумками II кварталу 2011 р. Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з Fitch Ratings знизило рейтинг Кіпру до A- з "негативним" прогнозом МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Європа істотно скоротила споживання російського газу Європа істотно скоротила споживання російського газу Акції Акції "Луганськтепловозу" впали на 24,3% I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Посуха у Європі загрожує черговим зростанням цін на продукти Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті