Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 04:07 | London, Jul 22 02:07 | New York, Jul 21 22:07
Shanghai, Jul 22 10:07 | Tokyo, Jul 22 11:07 | Sydney, Jul 22 13:07

Українські кондитери підвищують ціни на продукцію через зростання цін на сировину

Українські кондитери підвищують ціни на продукцію через зростання цін на сировину
12 грудня 2010 в 13:24 - Роман Зайцев


Українські кондитери підвищують ціни на продукцію через зростання цін на сировину

Кондитери підвищують ціни на свою продукцію у зв'язку зі зростанням цін на сировину. На думку президента корпорації Бісквіт-Шоколад Алли Коваленко, великий вплив на ціни кондитерських виробів продовжує здійснювати неврожай в нинішньому році. Так, ціни продовжують зростати.За її словами, практично вся сировина на внутрішньому ринку, закупівлі якої почалися з літа поточного року, значно подорожчала.

Так, внаслідок дефіциту соняшнику ціна на насіння підскочила практично в два рази, а різні види жирів подорожчали на 30-50% і продовжують зростати в ціні. Всі ці фактори мають значний вплив на вартість таких жироємких виробів, як вафлі, печиво і деякі види цукерок.

Крім цього, в нинішньому році не відбулося сезонного спаду цін на цукор.

"Як правило, ціна на цукор з початком переробки буряків падає на 50%. У цьому році вперше за багато років вона не тільки не знизилася, але навіть зросла. Порівняно з початком сезону цукроваріння ціна збільшилася приблизно на 10% і, судячи з усього, на цьому не зупиниться. Закономірний процес, враховуючи, що врожайність буряка в нашому регіоні, наприклад, впала практично втричі", - зазначила Коваленко.

Також на 20-30% зросла ціна на сухе молоко, а патока у зв'язку з неврожаєм кукурудзи подорожчала на 20%. Ціни на борошно з серпня поточного року зросли на 40-45% через подорожчання зерна нового врожаю.

"Ситуація серйозна, думаю, ніхто в галузі не припускав такого розкладу на ринку сировини. Все це змусило нашу компанію з серпня поступово підняти на 4-10%, залежно від виду продукції, свої відпускні ціни. Ми не виняток - ціни на кондитерські вироби підняли всі виробники. Але навіть цей крок не компенсує зльоту цін на сировину, ми змушені зменшувати свою рентабельність", - сказала президент корпорації.

За її словами, реагуючи на ситуацію, компанія до нового року буде змушена підвищити ціни ще приблизно на 2-3%.

Як зазначила Коваленко, в цих умовах проявляється тривожна тенденція зростання імпорту кондитерських виробів в Україну.

"Уже за підсумками дев'яти місяців цього року імпорт зріс на 37%, тоді як експорт української солодкої продукції збільшився тільки на 13%. В абсолютних цифрах баланс, звичайно, для нас позитивний: 290,7 тис. тонн експорту проти 34,6 тис. тонн імпорту. Але насторожують темпи зростання імпортних поставок на тлі подорожчання української сировини", - повідомила вона.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, найбільші українські виробники кондитерської продукції корпорація Roshen і група компаній КОНТІ значно збільшили продажі.

Так, за січень-вересень 2010 року корпорація Roshen, підконтрольна українському бізнесмену і політику, колишньому народному депутату, голові ради Нацбанку України Петру Порошенку, за дев'ять місяців збільшила продажі своєї продукції в річному вираженні на 32% до еквівалента $ 675 мільйонів.

У натуральному вираженні виробництво кондитерських виробів за цей період зросло до 285 тис. тонн, що на 11% перевищило показник аналогічного періоду 2009 року.

Українські кондитери підвищують ціни на продукцію через зростання цін на сировину


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Огляд українських ринків за 14.02.2011.  Укрнафта тягне ринки вгору Огляд українських ринків за 14.02.2011. Укрнафта тягне ринки вгору
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Технології виробництва біопалива Технології виробництва біопалива Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті