Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 02:21 | London, Jul 18 00:21 | New York, Jul 17 20:21
Shanghai, Jul 18 08:21 | Tokyo, Jul 18 09:21 | Sydney, Jul 18 11:21

Україна хоче продавати цукор до країн Митного союзу

Україна хоче продавати цукор до країн Митного союзу
Рейтинг: 0
Голосів: 0
16 листопада 2010 в 16:19 - Роман Зайцев


Україна хоче продавати цукор до країн Митного союзу

Україна і країни Митного союзу на нараді 17 листопада в Білорусі мають намір обговорити можливість поставок українського цукру до Росії, Білорусі та Казахстану.  Про це заявив міністр аграрної політики Микола Присяжнюк, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Завтра в Білорусі відбудеться нарада, на яку запрошені наші представники і буде прийнято рішення, з якого періоду і в якому обсязі буде дозволено експорт цукру з України", - сказав він.

Також міністр повідомив, що Україна і Росія поки не підписали контракти на постачання в РФ української кукурудзи, як це обговорювалося раніше.

"Російська сторона, швидше за все, відпрацьовує, хто буде імпортувати - Об‘єднана зернова компанія або безпосередньо споживачі", - припустив Присяжнюк.

При цьому він запевнив , що Україна готова до підписання контрактів на постачання кукурудзи, підкресливши: "Якщо вони будуть підписані, то тільки за умови експорту за ринковими цінами".

Як повідомлялося, Україна і Росія попередньо домовилися про постачання в РФ 2 млн. тонн кукурудзи і 100 тис. тонн цукру.

До 19 листопада російська сторона мала ухвалити рішення на рівні уряду про ввезення без мита 100 тис. тонн цукру, як і пообіцяв прем‘єр-міністр Володимир Путін.

Україна ввела до 31 грудня 2010 року квоти на експорт 2,7 млн. тонн зерна, в тому числі на пшеницю 0,5 млн. тонн, ячмінь - 0,2 млн. тонн, кукурудзу - 2 млн. тонн, жито і гречку - по 1 тис. тонн.

Міністерство економіки оголосило про початок прийому з 16 по 30 листопада заявок на отримання ліцензії на експорт кукурудзи в рамках нерозподіленої експортної квоти, яка становить 518 тис. тонн.

Україна хоче продавати цукор до країн Митного союзу


Новини Статті Аналітика
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі ЄС пропонує Україні вибрати Митний союз, чи зону вільної торгівлі У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті