Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 25 14:51 | London, Sep 25 12:51 | New York, Sep 25 08:51
Shanghai, Sep 25 20:51 | Tokyo, Sep 25 21:51 | Sydney, Sep 25 23:51

У Держрезерві не бачать підстав для подорожчання хлібу

У Держрезерві не бачать підстав для подорожчання хлібу
22 березня 2011 в 17:00 - Роман Зайцев


У Держрезерві не бачать підстав для подорожчання хлібу

На сьогодні немає підстав говорити про подорожчання хлібу в Україні.

Таку думку висловив голова Державного агентства резерву Олексій Лелюк в інтерв‘ю агентству "ЛІГАБізнесІнформ".

За його словами, на виконання постанови уряду Агентство почало перший етап акції виробництва дешевого борошна із зерна Держрезерву.

Перший етап програми з переробки зерна Держрезерву в борошно стартував 15 березня, з 16 березня підприємства Держрезерву почали відвантаження готової продукції.

"Ця акція проходить на трьох підприємствах одночасно. Підприємства розташовані у різних регіонах України: в Одеській, Хмельницькій і Сумській областях. Споживачами продукції наших підприємств є 16 областей, і орієнтовно понад 40 хлібопекарських підприємств укладуть з нами договору, - повідомив Лелюк.

За його підрахунками, Держрезерв відпускає борошно значно нижче ринкової ціни.

Так, ціна на борошно вищого сорту складе орієнтовно 2,60 гривні із ПДВ, 2,40 гривні - перший сорт і 2,00 гривні - житнє борошно.

Для порівняння, вищий сорт сьогодні на ринку - 3,20-3,60 гривні.

Голова Агентства повідомив, що в 2011 році Держрезерв планує освіжити 140 тонн зерна.

"Якщо перший етап цієї програми буде вдалим, в чому я не сумніваюся, при позитивному рішенні уряду ми зможемо продовжити цю практику. Я хочу зауважити, що не тільки ми займаємося цим, але й Аграрний фонд", - зазначив Лелюк.

У Держрезерві не бачать підстав для подорожчання хлібу


Новини Статті Аналітика
Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Дорогоцінні метали дорожчають і будуть дорожчати Дорогоцінні метали дорожчають і будуть дорожчати ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Газпром" допускає подорожчання газу для Європи Золото на міжнародних ринках продовжує стабільно і довгостроково дорожчати Золото на міжнародних ринках продовжує стабільно і довгостроково дорожчати Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Держрезерв готовий приймати китайську гречку Держрезерв готовий приймати китайську гречку Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Китайська гречка почала надходити до торгових мереж Китайська гречка почала надходити до торгових мереж Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Україна почала імпорт цукру Україна почала імпорт цукру Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Уява - це найголовніше, вона є відображенням того, що ми притягуємо в своє життя.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті