Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 23:14 | London, Jul 18 21:14 | New York, Jul 18 17:14
Shanghai, Jul 19 05:14 | Tokyo, Jul 19 06:14 | Sydney, Jul 19 08:14

У Держрезерві наварили на м’ясі 2 мільйони

У Держрезерві наварили на м’ясі 2 мільйони
20 грудня 2010 в 13:18 - Роман Зайцев


У Держрезерві наварили на м’ясі 2 мільйони

Масштабні махінації в Держрезерві за останні три роки призвели до збитку у розмірі понад 2 мільярди гривень.Про це пише видання "Дело" з посиланням на розслідування контрольно-ревізійного управління (КРУ) діяльності Державного комітету з матеріального резерву в період з 2008 до 2010 року.

Фактами махінацій на суму понад 2 млрд. грн., що були виявлені ревізорами, зацікавилася Служба безпеки, яка зараз веде слідство.

Як зазначено в документі, найбільше держава втратила в результаті співпраці з компаніями "Гермес-трейд", "Бабусині рецепти", "Рондо ЛТД" та "Мега-трансінвест".

Так, в результаті скандальної закупівлі цукру у компанії "Гермес-трейд" у лютому цього року держава зазнала збитків у розмірі 243 млн. грн. Держрезерв закупив цукор у цієї компанії за піковими цінами - 22,15 тисячі тонн продукту були придбані за 11 тисяч грн. за тонну.

При цьому комітет здійснив передоплату за весь обсяг до березня, проте наприкінці серпня тільки 5 тисяч тонн цукру надійшло у державні сховища.

Із складів приватної фірми "Рондо ЛТД", де зберігалася частина м'ясних запасів держави, зникло 1,72 тисяч тонн яловичого м'яса. Недостача яловичого м'яса на фірмі "Бабусині рецепти", яка також виступає зберігачем державних матеріальних цінностей, склала 7 тисяч тонн.

Також, крім цього, зникло і 46 млн. банок м'ясних консервів. Загальний збиток від пропажі державних товарів на двох фірмах, згідно з даними тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, перевищує 500 млн. грн.

Реалізація чиновниками Держрезерву 651,2 млн. куб м природного газу за заниженою ціною в червні 2008 року завдала збитків державі в розмірі майже 400 млн. грн.

У Держрезерві наварили на м’ясі 2 мільйони


Новини Статті Аналітика
В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія на першому місці за рівнем корупції Росія на першому місці за рівнем корупції Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Держрезерв готовий приймати китайську гречку Держрезерв готовий приймати китайську гречку Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Імпорт м’яса в Україні скорочується Імпорт м’яса в Україні скорочується У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Україна зацікавилась квотами на безмитне постачання м’яса до ЄС Україна зацікавилась квотами на безмитне постачання м’яса до ЄС Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті