Інвестиції.орг

Kyiv, May 26 05:23 | London, May 26 03:23 | New York, May 25 23:23
Shanghai, May 26 11:23 | Tokyo, May 26 12:23 | Sydney, May 26 14:23

У 2012 році Держрезерв обіцяє дешеву гречку

У 2012 році Держрезерв обіцяє дешеву гречку
22 березня 2011 в 17:40 - Роман Зайцев


У 2012 році Держрезерв обіцяє дешеву гречку

У 2012 році ціна гречки повинна знизитися в рази. "Я впевнений, що гречки посіють стільки, що в наступному році її ціна повинна впасти в рази", - заявив Лелюк.Таке переконання висловив голова Державного агентства резерву Олексій Лелюк в інтерв‘ю агентству "ЛІГАБізнесІнформ".

Також, за його словами, є доручення прем‘єр-міністра - обов‘язково закупити в Держрезерв до 50 тис. тонн гречки.

"Це завдання може бути легко реалізоване нами при виділенні необхідних коштів. І потужності зберігання, і потужності переробки зерна гречки в крупу дозволяють Держрезерву це зробити", - говорить Лелюк.

Голова Агентства нагадав, що в Україні за 20 років незалежності посіви гречки неухильно знижувалися, тому що рентабельність і врожайність культури були невисокими.

Крім того, за його словами, регуляторна політика держави щодо цієї сільгоспкультури була слабкою.

Разом із тим, глава Агентства поскаржився на складну і "дуже інертну систему закупівель" Держрезерву.

"З нами дуже важко працювати. Ми не можемо працювати безпосередньо, лише через посередника. У нас немає сьогодні ф‘ючерсів, та й немає можливості для цього", - сказав він.

"Держрезерв - неприбуткова організація, ми не можемо закуповувати напівфабрикат, ми можемо закуповувати лише товарно-матеріальні цінності, відповідні ГОСТу або ДСТУ, і тільки у себе на складах", - пояснив Лелюк.

У 2012 році Держрезерв обіцяє дешеву гречку


Новини Статті Аналітика
АМКУ оштрафував АМКУ оштрафував "гречаного" монополіста Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
В Україні новий врожай гречки очікується у кінці липня В Україні новий врожай гречки очікується у кінці липня Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Держрезерв готовий приймати китайську гречку Держрезерв готовий приймати китайську гречку Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Китайська гречка почала надходити до торгових мереж Китайська гречка почала надходити до торгових мереж У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Хліб Інвестбуд" купував китайську гречку за свої гроші Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Завжди вибирайте самий важкий шлях - на ньому Ви не зустрінете конкурентів!

Шарль де Голь
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті