Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 20 07:23 | London, Apr 20 05:23 | New York, Apr 20 01:23
Shanghai, Apr 20 13:23 | Tokyo, Apr 20 14:23 | Sydney, Apr 20 16:23

Росіянам не терпиться перевірити українські молокозаводи

Росіянам не терпиться перевірити українські молокозаводи
27 жовтня 2010 в 17:45 - Роман Зайцев


Росіянам не терпиться перевірити українські молокозаводи

Россільгоспнагляд чекає від ветеринарної служби України новий список м'ясо- і молокопереробних підприємств, які будуть рекомендовані для поставок продукції в Росію.  Про це пише газета "Дело" із посланням на прес-службу Россільгоспнагляду.

Згідно із повідомленням, нещодавно ветслужба Україна відкликала власні акти перевірок м‘ясо- і молокопереробних підприємств у зв‘язку з їх невідповідністю російським ветеринарно-санітарним вимогам і нормам.

Ця невідповідність було виявлено в ході спільної інспекції у вересні 2010 року.

"Россільгоспнагляд має отримати оновлений список підприємств України, зацікавлених у поставках тваринницької продукції до Росії, і гарантії ветеринарної служби України про їх відповідність російським ветеринарно-санітарним вимогам і вимогам Митного союзу, згодом ці підприємства будуть проінспектовані за участю фахівців Россільгоспнагляду", - йдеться в повідомленні.

Питання взаємодії ветеринарних служб двох країн були обговорені у ході проведеного нещодавно візиту керівника Россільгоспнагляду Сергія Данкверта на Україні, де він зустрівся з міністром аграрної політики Миколою Присяжнюком та головою Державного комітету ветеринарної медицини Іван Бісюк.

На зустрічі також обговорювалися питання транзиту тваринницької продукції через територію Росії до Казахстану з підприємств України, не атестованих Россільгоспнаглядом і не включених станом на 1 липня 2010 року до реєстру підприємств, що мають право на експорт продукції на територію Митного союзу.

Крім того, ішлося про взаємне зближення позицій України з позиціями країн-членів Митного союзу.

Сторони домовилися про необхідність проведення в першій декаді листопада 2010 року наради глав ветеринарних служб України та країн-членів Митного союзу для вирішення питань, не врегульованих законодавством СНД і Митного союзу.

У ході цієї зустрічі планується підписати протокол між ветеринарними службами країн-членів Митного союзу і України, який передбачатиме механізм зближення процедур з безперешкодного переміщення тваринницької продукції.

Россільгоспнагляд також повідомив, що за підсумками перевірок рибопереробних підприємств України прийнято рішення включити в список постачальників в РФ 6 з 8 проінспектованих підприємств.

Цей список підлягає узгодженню з членами Митного союзу.

Два підприємства можуть бути включені в затверджений список після усунення на них раніше виявлених порушень та надання гарантій безпеки ветеринарною службою Україна, пояснює служба.

Росіянам не терпиться перевірити українські молокозаводи


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія і Україна одночасно знімуть обмеження на експорт зерна Росія і Україна одночасно знімуть обмеження на експорт зерна У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти ніколи не вирішиш проблему, якщо думатимеш так само, як ті, хто її створив.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті