Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 19:35 | London, Jul 22 17:35 | New York, Jul 22 13:35
Shanghai, Jul 23 01:35 | Tokyo, Jul 23 02:35 | Sydney, Jul 23 04:35

Митниця візьметься за м’ясо

Митниця візьметься за м’ясо
Рейтинг: 0
Голосів: 0
15 жовтня 2010 в 11:45 - Роман Зайцев


Митниця візьметься за м’ясо

Держмитслужба та Мінагрополітики уклали угоду "Про обмін інформацією", згідно з яким формуванням митної вартості м'яса сторони будуть займатися спільно.  Зараз митниця визначає її самостійно, виходячи з вартості продукції на зовнішніх ринках, пише видання "Комерсант-Україна".

Від розміру митної вартості залежить розмір збору, що сплачується при ввезенні м‘яса та м‘ясопродукції.

"Найближчим часом митна вартість м‘яса курки буде знижена з 1,07 долара за кг до 0,8 долара за кг", - повідомив вчора голова Держмитслужби Ігор Калєтнік.

Митну вартість інших видів м‘яса повинна визначити робоча група у складі представників Мінагрополітики і Держмитслужби.

Рішення змінити принцип визначення митної вартості м‘яса було ухвалене після звернення в Мінагрополітики імпортерів і переробників, які звинуватили Держмитслужбу у завищенні митної вартості продукту, розповіли в міністерстві.

Раніше учасники ринку говорили, що через підвищення митної вартості в цьому році значно скоротився імпорт м‘яса.

Так, за даними Держмитслужби, за дев‘ять місяців обсяг імпорту м‘яса і субпродуктів скоротився в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року на 17%, до 268 тис. тонн.

Зниження імпорту призвело до різкого зростання цін на внутрішньому ринку.

Вчора це відкрито визнали в Мінагрополітики. "Є дефіцит м‘яса птиці, яловичини і свинини. Щоб його покрити, в нинішньому році необхідно ввезти 320-340 тис. тонн", - заявив учора міністр агрополітики Микола Присяжнюк.

До цих пір уряд, навпаки, обмежував імпорт м‘яса для підтримки вітчизняних виробників.

Підвищення цін на м‘ясо стало однією з причин зростання інфляції в країні.

З початку року оптові ціни на свинину збільшилися з 11-12 гривень за кг до 16-17 гривень за кг, на яловичину - з 9-11 гривень за кг до 12-13 гривень за кг, що призвело до значного подорожчання м‘ясних і ковбасних виробів.

Митниця візьметься за м’ясо


Новини Статті Аналітика
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Глобалізація світових логістичних систем Глобалізація світових логістичних систем ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії Пріоритети формування національної інноваційної інфраструктури Пріоритети формування національної інноваційної інфраструктури Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Білорусь вводить монополію на імпорт харчів Білорусь вводить монополію на імпорт харчів Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Імпорт овочів в Україну зріс вдвічі Імпорт овочів в Україну зріс вдвічі Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Хто кладе гроші в банк, не повинен забувати, що він просто пасажир, а кермо в руках у банку.

В.Швебель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті