Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 29 15:09 | London, Sep 29 13:09 | New York, Sep 29 09:09
Shanghai, Sep 29 21:09 | Tokyo, Sep 29 22:09 | Sydney, Sep 30 00:09

Молочна корпорація Danone хоче поглинути "Галичину"

Молочна корпорація Danone хоче поглинути "Галичину"
23 вересня 2010 в 17:00 - Роман Зайцев


Молочна корпорація Danone хоче поглинути "Галичину"

Danone, один з лідерів на світовому ринку продукції з незбираного молока, вивчає можливість придбання великого українського виробника молочної продукції ЗАТ "Галичина".  В Антимонопольному комітеті України (АМКУ) агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили про подачу Danone відповідної заявки.

"АМКУ отримав заявку Danone, в даний час питання розглядається", - сказала в прес-службі відомства в четвер.

У той же час в АМКУ не уточнили додаткової інформації, пославшись на наявність відповідних заборон.

Група Danone є лідером на світовому ринку продукції з незбираного молока, зокрема, у Східній Європі вона займає лідируючі позиції на ринку продукції з незбираного молока таких країн, як Росія, Польща, Чехія, Румунія і Болгарія.

У вересні 2006 року група Danone оголосила про придбання в Україні ЗАТ "Молочний завод "Родич", розташованого на півдні країни.

Тоді ж Danone заявила про плани в 2007 році розпочати модернізацію виробничих потужностей "Родич" і збільшити протягом 10 років обсяги випуску молочної продукції з 30 тис. тонн до 200 тис. тонн на рік.

ЗАТ "Галичина" засноване в 1998 році. Виробляє продукцію під торговими марками "Галичина", "Чабани", "Молочар" і має особливо сильні позиції в західному регіоні країни.

У лютому 2010 року комерційний директор "Галичини" Іван Соломатін повідомив ЗМІ, що "Галичина" і холдинг "Західна молочна група", ще один великий оператор на молочному ринку України, мають намір об‘єднатися в одну компанію для оптимізації виробництва і збуту.

За його словами, компанії подали відповідні документи на розгляд АМКУ.

Під час випуску облігацій в рамках реструктуризації своїх зобов‘язань у травні 2010року "Галичина" повідомила про укладення договору-поручительства з вхідним в "Західну молочну групу" ЗАТ "Ковельмолоко".

Найбільшим акціонером "Галичини" на середину квітня було ТОВ "Люс-три" - названо за іменами засновників - Лія Міщук, Юрій Ложкін і Сергій гиба - 50%.

Крім того, в лютому 2010 року акціонерами молочної компанії стали кіпрські "Апормін Лімітед" і "Енрідж Трейдінг Лімітед" - по 24,5161%.

Молочна корпорація Danone хоче поглинути "Галичину"


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Економічна природа та об’єктивні передумови трансформації бізнесу Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
АМКУ дозволив шведам поглинути АМКУ дозволив шведам поглинути "Акцепт Банк" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Трійка Діалог" завершила переговори про поглинання Сбербанком Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

У мене невибагливий смак. Мені досить найкращого!

О. Уальд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті