Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 18 16:58 | London, Apr 18 14:58 | New York, Apr 18 10:58
Shanghai, Apr 18 22:58 | Tokyo, Apr 18 23:58 | Sydney, Apr 19 01:58

Імпорт м’яса в Україні скорочується

Імпорт м’яса в Україні скорочується
12 травня 2011 в 09:20 - Роман Зайцев


Імпорт м’яса в Україні скорочується

Збільшення виробництва м'яса, яке спостерігається у 2011 році, призвело до скорочення імпорту свинини та птиці на 50% та до стрімкого зростання експорту даних видів м'яса.Про це ідеться у повідомленні прес-служби асоціації Український клуб аграрного бізнесу.

Основною причиною таких змін стало наближення ціни на вітчизняне м‘ясо до рівня цін в основних країнах-експортерах, вважають експерти УКАБ.

Так, за даними асоціації у першому кварталі 2011 року було експортовано 16,8 тис. тонн всіх видів м‘яса, тоді як за аналогічний період 2010 року - лише 11,8 тис. тонн.

У тому числі експорт свинини становив 4,34 тис. тонн, тоді як у першому кварталі 2010 року було вивезено лише 4 тонн свинини.

"Зважаючи на темпи торгівлі, можна говорити про суттєве зменшення від‘ємного торгівельного сальдо по м‘ясопродуктах у 2011 році, хоча умови виробництва для сільгосптоваровиробників залишаються дуже складними, оскільки при зростанні цін на корми залишаються порівняно низькі ціни на м‘ясо", - зазначають в УКАБ.

За таких умов ефективно господарювати зможуть лише вертикально інтегровані аграрні холдинги, частка яких в загальному виробництві м‘яса продовжує зростати і на сьогодні становить понад 35% від загального виробництва м‘яса (в основному за рахунок агрохолдингів, що спеціалізуються на птиці), вважають в асоціації.

Відповідно до результатів дослідження УКАБ "Найбільші тваринницькі холдинги України: розвиток та перспективи", у першу десятку найбільших тваринницьких холдингів входять виробники м‘яса птиці та свинини, при цьому рентабельність вирощування свинини в холдингах складала 23% тоді як у типових сільгосппідприємствах 12%.

Щодо виробництва м‘яса птиці на забій, то в холдингах продуктивність вища у 2,5 разу, а виробнича собівартість на 32% нижча, ніж у решти підприємств.

Імпорт м’яса в Україні скорочується


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ НА РІВНІ РЕГІОНУ ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ НА РІВНІ РЕГІОНУ Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Особливості інноваційного розвитку галузі тваринництва в Україні Особливості інноваційного розвитку галузі тваринництва в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії Глобалізація світових логістичних систем Глобалізація світових логістичних систем I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Біржа – це далекобійна гармата... І на біржі оббирають так, як на війні вбивають, не бачиш навіть – хто обібрав тебе.

А.Капюс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті