Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 23 00:43 | London, Feb 22 22:43 | New York, Feb 22 18:43
Shanghai, Feb 23 06:43 | Tokyo, Feb 23 07:43 | Sydney, Feb 23 09:43

Імпорт м’яса в Україні скорочується

Імпорт м’яса в Україні скорочується
12 травня 2011 в 09:20 - Роман Зайцев


Імпорт м’яса в Україні скорочується

Збільшення виробництва м'яса, яке спостерігається у 2011 році, призвело до скорочення імпорту свинини та птиці на 50% та до стрімкого зростання експорту даних видів м'яса.Про це ідеться у повідомленні прес-служби асоціації Український клуб аграрного бізнесу.

Основною причиною таких змін стало наближення ціни на вітчизняне м‘ясо до рівня цін в основних країнах-експортерах, вважають експерти УКАБ.

Так, за даними асоціації у першому кварталі 2011 року було експортовано 16,8 тис. тонн всіх видів м‘яса, тоді як за аналогічний період 2010 року - лише 11,8 тис. тонн.

У тому числі експорт свинини становив 4,34 тис. тонн, тоді як у першому кварталі 2010 року було вивезено лише 4 тонн свинини.

"Зважаючи на темпи торгівлі, можна говорити про суттєве зменшення від‘ємного торгівельного сальдо по м‘ясопродуктах у 2011 році, хоча умови виробництва для сільгосптоваровиробників залишаються дуже складними, оскільки при зростанні цін на корми залишаються порівняно низькі ціни на м‘ясо", - зазначають в УКАБ.

За таких умов ефективно господарювати зможуть лише вертикально інтегровані аграрні холдинги, частка яких в загальному виробництві м‘яса продовжує зростати і на сьогодні становить понад 35% від загального виробництва м‘яса (в основному за рахунок агрохолдингів, що спеціалізуються на птиці), вважають в асоціації.

Відповідно до результатів дослідження УКАБ "Найбільші тваринницькі холдинги України: розвиток та перспективи", у першу десятку найбільших тваринницьких холдингів входять виробники м‘яса птиці та свинини, при цьому рентабельність вирощування свинини в холдингах складала 23% тоді як у типових сільгосппідприємствах 12%.

Щодо виробництва м‘яса птиці на забій, то в холдингах продуктивність вища у 2,5 разу, а виробнича собівартість на 32% нижча, ніж у решти підприємств.

Імпорт м’яса в Україні скорочується


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ НА РІВНІ РЕГІОНУ ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ НА РІВНІ РЕГІОНУ Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Дефіцит поточного рахунку НБУ у квітні 2011 р. скоротився до 293 млн доларів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Особливості інноваційного розвитку галузі тваринництва в Україні Особливості інноваційного розвитку галузі тваринництва в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії В Мінпродовольства обіцяють збільшити виробництво м’яса, молока та олії Глобалізація світових логістичних систем Глобалізація світових логістичних систем I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Всі бої виграються до того, як вони починаються!

Шань Цу
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті